Skocz do zawartości

Forum (Tematyka)


Out

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie wiem czy dobry dział, jeżeli nie proszę o przeniesienie.

Otrzymałem fundusze na stworzenie forum IP.Board, Domena, Serwer, Licencja itp... itd...

Chcę to zrobić lecz problem tkwi w dobraniu tematyki, nie chcę wywalić pieniędzy w błoto, dlatego też nie chcę robić forum o tematyce "Gier" ponieważ jest to odgrzewany kotlet, jest tego masa, gdzie większość ma może z 5-10 aktywnych użytkowników, nie chcę być kolejnym Administratorem takiego forum.

Nie chcę też zrobić forum o tematyce typu "archeologia", gdzie nikt nie będzie miał o niczym pojęcia, co skończy się tym samym co forum o tematyce gier, albo i nawet gorzej. Jestem gotowy rozpatrzeć każdą propozycję tematyki forum, wiadomo bez przesady. Szukam czegoś czego jest w miarę mało w internecie, czym ludzie będą w miarę możliwości się interesować, po prostu coś z czym nie będzie mi się aż tak ciężko wybić, wiadomo początki są zawsze ciężkie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100 rozpoczynających działanie for, pewnie z 95 kończy życie po paru miesiącach i służy co najwyżej jako miejscówka dla spamowania. Nawet weź pod uwagę to forum tu jest ruch i żywi dyskutanci, podobnych for powstało zapewne kilkadziesiąt, to działą dobrze kilka działa od usera do usera, a reszta zginęła w mrokach historii. Z tego co czasami obserwuje największy ruch maja fora które poruszają istotne problemy (ciąża, wychowanie dzieci, czy np komornik i kłopoty finansowe, czy jakieś choroby przewlekłe, itp). Tak czy inaczej rozwinąć forum to ciężka robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@uot myślę, że możesz założyć forum ludzi, którzy dostali kasiorkę od rodziców i teraz poszukują pomysłu na biznes, w którym zarobią ale się nie narobią - pierwszy temat już masz.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to prawie wszystkiego jest pełno. Araszka wyżej podał dobry kierunek, czyli fora o konkretnej tematyce. Mam dwa fora o tematyce zdrowotnej i wiem, że rozkręcić forum jest dość ciężko i utrzymać stałych aktywnych użytkowników również. Chociaż po dłuższym czasie forum działa na zasadzie nakręcającej się machiny, to jednak początki są ciężkie. Poczynając od tego, ze twoje forum ktoś musi znaleźć w tym necie :)

Co nie zawsze jest takie proste jak się wydaje.

Nie ładowałbym kasy na płatne skrypty na początek, bo nie wiadomo czy ci to w ogóle wypali. A jak wypali z każdego skryptu konwersje zrobisz na płatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności