Skocz do zawartości

Nasza Klasa - This is the end?


Kung Fu SEO

Rekomendowane odpowiedzi

NK jeszcze nie jest na straconej pozycji, wszystko można wyprostować i nadrobić. Sprawny menadżer może postawić na nogi portal. Jednak jest to związane ze sporymi nakładami finansowymi. Pytanie, czy taka jest polityka firmy.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednyna mozliwość dla naszej klasy to wejście z nową usługą - taką której nikt nie ma a która zrobiła by zamieszanie na rynku .

Swoja droga na nk wrzuciłem link do mojej firmówki jakiś miesiąc temu ( mam tam chyba ze 150 znajomych z tego jakieś 40 z branży ) i wejść z nk na firmówkę do dziś- 2, wrzuciłem tez na fejsa gdzie mam 130 znajomych z tego około połowa z zagranicy i wejść na stronę w ciagu pierwszego dnia 60. Na nk juz nikt nie wchodzi bo nie ma po co. Dodatkowo te głupie "specjalizacje" stolarza, fotografa utp ... to tylko wkur..a .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idą w RTB więc muszą to zautomatyzować. Reklama dla nich to pikuś, nie żyją za bardzo z wynajmu powierzchni, wiec po co utrzymywać 40 osób? A danych u userach mają już tyle, że latami mogą to analizować. Typowa optymalizacja kosztów na niepotrzebny dział i przebranżawianie się w kierunku interaktywnej rozrywki. Ewentualnie wykazanie super zysków przed sprzedażą nowym inwestorom:)

Nie cierpię spamerów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Na nk juz nikt nie wchodzi bo nie ma po co.

Oj przesadzasz.

Znam takie osoby co jeszcze wchodzą:) Ja też ale tak żeby looknąć czy nie mam wiadomości itp, bo fejsa mi zablokowali i nie ma ze mną kontaktu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Max ale nie bierzesz pod uwagę targetu, zobacz jak dużym krajem jest Rosja, piszesz 20 mln uu / dzień - to tak jakby co drugi Polak logował się w danym portalu. Zaczynali podobnie jak nk, natomiast mają moim zdaniem o wiele większe pole manewru, aniżeli Polacy.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nk.pl sami sobie na własne życzenie skroili ten spadek rentowności. Dlaczego zrobili metamorfozę w kierunku targetu dla dzieci? Kolorowe ikonki, eurogąbki, jakieś śledziki nie wiem co teraz jest bo już od 3 lat nie posiadam tam konta, ale z tego co wszyscy piszą to niestety ciągle tak jest. Główni użytkownicy tego portalu to osoby 12-18 lat, a niestety jest to wiek niezrównoważony i niestabilny. Dziś lubią to, jutro tamto w zależności od trendu i jak chorągiewka zawieje. Wystarczyło kreować ten portal w schludnym designem i poważnym podejściem do użytkownika. Dodatkowo mogli przewidzieć, że w pewnym momencie każdy znajdzie swoich znajomych z przed lat i skończy się, dlatego powinni przeorganizować portal w kierunku podtrzymywania swoich znajomych. Podobnie jak działa fb a mieli na prawdę spooory potencjał i bazę danych. Na pewno tak szybko i w tak dużej liczbie użytkowników by nie uciekło do niebieskiej strony...

Swoją drogą fb też już idzie niestety ku powolnemu spadkowi. Powoli nudzi się szczególnie młodym użytkownikom ciągle to samo, ta monotonia - wrzucanie zdjęć, komentowanie i lajki. Ludzie się już do tego przyzwyczaili i szukają czegoś nowego dlatego przechodzą na Twittera. Niestety jeżeli FB też niczego nie zrobi w tym kierunku to Twitter zacznie zacierać ręce...

Generalnie jestem za tym, aby nk zamknęli w takiej fazie jakiej jest niż zamknąć będąc jeszcze w gorszej sytuacji bądź jako bankrut. Teraz poważny człowiek wstydzi się powiedzieć o nk, a jeszcze 4 lata temu to każdy szczycił się że ma tam konto. Niestety nie każdy biznes musi trwać wiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kung Fu SEO fajny art ;) widać te kwestie także w PL. O ile w społecznościówkach niewiele u nas się działo przez ostatnie 20 lat o tyle w kontaktach via sieć mamy duże doświadczenie ;)

Pamiętam szał na IRCa (konta shell schodziły mi jak ciepłe bułeczki :D) Lamerstwo siedziało na czaterii :P Po IRCu było miejsce na gg - każdy miał numer gg i mówił "złap mnie na gadzie". Miejsce gg zajął skype, który w PL przyjął się najsłabiej, a teraz wszyscy czatują, żyją, spotykają się i uprawiają seks przez Fejsa :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności