Skocz do zawartości

PHPSESSID


Ruta89

Rekomendowane odpowiedzi

michal, probowalem (zanim posta napisalem) i wszystko dziala normalnie, ale po cos autor skryptu umiescil te sesje! Tylko po co?

Musze na spokojnie (a nie o 3:00 nad ranem) jeszcze potestowac, ale narazie (moze naiwnie) zakladam, ze jednak czemus te sesje sloza.

mw.org.pl

zwoliludu.gif

Potrzebne ci są jakieś gadżety reklamowe, np. czapeczki lub t-shirty?

Prwie dwóletni katalog SEO, moderowany niemal codziennie.

Jeśli grasz w OGame zobacz na strone naszego sojuszu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do odpowiedzi MMP i Erbita nie jestem przekonany do takiego rozwiązania, u mnie nie można wejść do PA, próbowałem pytać u osoby co pomagała pisać phpBB i otrzymałem odpowiedź:

no way, tak dziala ten system

Chodzi o doklejanie sesji do nieczytanych postów. Sam już nie wiem..

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie można wejść do PA
Wystarczy ftp by dostać się do plików
no way, tak dziala ten system

A u mnie jednak było wyjście (u MMP też) i działa skutecznie.

Co tracisz jeśli wyłączysz sesje dla niezalogowanych userów ? Możliwość zliczania ich - nic więcej.

...ale po cos autor skryptu umiescil te sesje! Tylko po co?
Często jest tak, że tworząc jakis CMS z możliwością logowania (nawet jeśli Ty masz wyłączoną tę opcję) sesje pozostają. Poza tym sesja umożliwia zliczenie ilości 'gości' i zrobienia "fajnego bajerku" w postaci "gości online 15" itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności