Skocz do zawartości

Zoastalem tatusiem nowego lsniacego MacBooka Pro


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moglem sie oprzec pokusie pochwalenia sie swoim nowym dzieckiem :. Jabuszko smiga jak zloto Mac OS wstaje w ciagu 15 sekund! Czy ktos z forumowiczow uzywa / posiada sprzet z pod znaku nadgryzionego jablka !!!?

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście nie, ale koledzy w studio nagrań mają nowego iMaca 17" oraz iBooka G4 oraz starego ale żywego powerbooka G3

potwierdzam, nadgryzione jabłka są bardzo fajne, system operacyjny pierwsza klasa

ale czy zapoznałeś się z https://www.osnews.com/story.php?news_id=14493 oraz https://www.osnews.com/comment.php?news_id=14520 ?? mam nadzieję, że te problemy u ciebie nie wystąpią

miłego użytkowania !

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie może już dostałeś wersję poprawioną :D

jabłuszka się mi osobiście podobają, chociaż cenę jednak mają lekko zabójczą :P

najlepszy ficzer imho to rewelacyjny spotlight do wynajdowania wszystkiego na kompie (dodatek M$ desktop search do win xp jest ok ale ustępuje jednak spotlightowi. za to do bani jest brak guzika maksymalizującego okno danej aplikacji :) to tak na szybko vel kontra mac os x :) kiedyś sobie kupię taką zabaweczkę :)

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam od jakiegos czasu z maczka mini. System do webmasterki(polecam edytor textmate) nadaje sie idealnie. Mi osobiscie bardzo podoba sie wszechobecna prostota, nie trzeba kombinowac jak cos uruchomic - it just works :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:P Bo to jest właśnie Mac :):)

Nie jakieś tam badziewie HP czy Acer (jak mój)

Nie ma lepszego sprzętu a MacOS - perfekcja - nie wiem tylko czy nadgryzione jabłko nie pogryzie się z internetem (kodowanie i takie tam)

ogólnie - ZAZDROSZCZĘ - masz najlepszy sprzęt :):placze::placze:

ps. wiem bo 2 lata pracowałem na Macu

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lepszego sprzętu a MacOS - perfekcja - nie wiem tylko czy nadgryzione jabłko nie pogryzie się z internetem (kodowanie i takie tam)

Jeżeli strona ma poprawnie zadeklarowane kodowanie w meta to nie ma żadnych problemów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie z netem się nic nie dzieje, safari sobie doskonale daje radę i co ważniejsze jest zgodne z css2 w pełni więc po prostu komfort :D

mac po prostu jest ok i też sobie kiedyś kupię jak będę mieć luźną gotówkę :P

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności