Skocz do zawartości

Wyklikiwanie przez konkurencje - blokada IP Orange


tosterus

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz podać adres IP osoby która zamieszczała ogłoszenie.

Podam im to IP ale chodzi mi o to że ten przynajmniej wie co to jest IP, tamtym musiałem to tłumaczyć. Może akurat coś mi podpowie skoro zajmuje się tym na codzień.

A jak chodzi o klikanie to jest wina Google i z nimi powinieneś iść do sądu, że zliczają nie prawidłowo kliknięcia ponieważ im płacisz za usługę. Osoba która klika nie ma żadnej korzyści z tego, ponieważ dla Policji dla sądu nie ma znaczenia czy się wyświetlasz 1 2 10 50, czy grając na giełdzie poniosłeś straty, czy źle zainwestowałeś. Google ostrzega Cię w regulaminie i zaznacza że płacisz za klikniecie nie za akcje, kupna, nie ma znaczenia kto klika i ile razy. Dla mnie ta dyskusja jest bezsensu.

Oczywiście, że wina leży po stronie Google'a. Bez problemu mogliby to wyeliminować tylko pomyśl na jaką to może być skalę, to są dla nich spore zyski.

Nie jest tak że ta osoba która klika nie ma korzyści, ponieważ osiąga realne zyski eliminując swoją konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

utrudnianie dostępu do rynku

ja bym to nazwał raczej marnie zabezpieczona usługa -> a ta prawna paplanina jeżeli przyniesie efekty to za rok więc autorowi tematu polecam raczej przeznaczyć kasę na pozycjonowanie niż na googlowskiego gniota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności