Skocz do zawartości

Twitter shop


SzlafRock

Rekomendowane odpowiedzi

Twitter prawdopodobnie przygotowuje się do wejścia na rynek e-zakupów. Chce umożliwić użytkownikom zakup towarów prosto ze swojego profilu - wynika z plików, które wyciekły do internetu. Dostawcą usług ma być firma Fancy, w którą zainwestował współzałożyciel Twittera Jack Dorsey.

https://tvn24bis.pl/informacje,187/twitter-bierze-sie-za-handel-wyciekla-tajna-strategia-firmy,393744.html

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEee tqam mi Tesco i inne markety za 9 zł, przywożą zakupy do domu ;)

23 km od miasta najbliższego, więc już sam się nie taszczę, tylko zamówienie w środę jak i przelew, w czwartek akceptacja a piątek 9 jest studenciak z paczką ;)

Zanim z USA przyniosą ryż to trochę minie ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim z USA przyniosą ryż to trochę minie

Ryż z USA idzie 2-3 dni. Szybciej niż z Polski. :)

Ostatnio kupowałem elektronikę w HK, 4 dni. Też szybciej niż z Polski.

@Foxen, napisz do autora artykułu. Pewnie dostaniesz wyjaśnienie.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? Mój jedyny zakup to był kiedyś z USA przez "Ebaja" hehehe 3 tygodnie czekałem robocze ;) ja tam się nie znam, wiem że więcej teraz dostawców na wioskach i gminach, niż handlowców uderzających do takich niewielkich sklepików, kiedyś mówili że jestem idiota bo mi wszystko pod nos przywożą, dziś to nawet "kombajny" sobie zamawiają ;)

To masz ryż od Obamy co od chińczyków bierze? :P

Edit mieszkam na prawdziwym "zadupiu" (23 km z każdej strony do 3-4 miast największych w województwie) ale dobre miejsce dla nerwowych dojrzałych mężczyzn :P, którzy chcą poznać dobrą "Marynę" i ubić dobre "masło" ;)

Dobrze wiedzieć, że zakupy od USA tak fruwają, teraz pierwszy raz czekam na przesyłkę z Japonii ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w sprawie wysyłek.

Przed świętami wysyłałem paczkę, niedaleko do Danii. Paczka doszła ale przez Zjednoczone Emiraty Arabskie. :) Nasz kochana Poczta Polska.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce umożliwić użytkownikom zakup towarów prosto ze swojego profilu
Naprawdę niesamowite udogodnienie dla kupującego :crazy:

za to:

Twitter będzie przechowywać wszystkie dane z karty kredytowej i dane adresowe.

:olaboga:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera nie mam KK ;)

Bo może coś tam podrzucili do Danii w międzyczasie ;)

Ja tam nie narzekam na Europę poczta zwykły list z zewnątrz od 48 do 74 godzin, kurier znacznie szybciej ;)

Udogodnienia godne wózka za złotówkę :P

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności