Skocz do zawartości

Forum lub inne miejsce w sieci...


ArTh00r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

chciałbym się od Was dowiedzieć czy znacie jakieś fora internetowe związane z e-marketingiem/marketingiem, które reprezentują również wysoki poziom jak PiO?

Jeśli nie ma takiego forum to może znacie jakieś inne miejsca w sieci związane e-marketingiem gdzie można byłoby się wymieniać doświadczeniami w tej dziedzinie?

Może przynależycie do zamkniętych grup na facebooku, goldenline lub jeszcze jakieś inne miejsca?

Będę wdzięczny za informację w temacie lub PW :)

Pozdrawiam

Artur

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że trochę tematyka mi bliska (kiedyś miałem przyjemność trochę od nich ściągnąć na pracę zaliczeniową na studia) to mogę podpowiedzieć, że jako tako polskich nie ma (no chyba, że liczą się te, gdzie jeden copy wypełniał je treścią :P

ale polecam ;)

https://www.warriorforum.com/

https://forums.digitalpoint.com

Oczywiście trzeba "szprechać" choć trochę po angielsku ;)

W Polsce nie ma nic lepszego niż PiO

Powinien sam premier przyznać dotację, na wydrukowanie jego w postaci książki (jak się człowiek cofa lata wstecz, to aż zaskoczony jest, jaki tutaj kiedyś każdego dnia zakres informacji pozostawał ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat znam te fora, lecz mój angielski w branży marketingu jest na słabym poziomie i zbytnio "nie przyswajam tej wiedzy" zapisanej tam :/

Może warto byłoby pomyśleć nad czymś w polskiej wersji językowej i mieć jakąś grupę osób chętnych wspólnie dyskutować na ten temat i wymieniać się doświadczeniami?

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto byłoby pomyśleć nad czymś w polskiej wersji językowej i mieć jakąś grupę osób chętnych wspólnie dyskutować na ten temat i wymieniać się doświadczeniami?

a co sub-forum sieciowy marketing i e-biznes

nie pasuje i tzreba aż zakładać nowe forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt wielki jest tam mish-mash, mało konkretów, a dużo gadek lelum polelum :(

Chodzi o konkrety e-marketingu tak jak jest PiO w kwestii pozycjonowania i optymalizacji, tak powinno być forum do e-marketingu...

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nu to załóż jak powinno być, domena + hosting i forum bedzie strać, tylko co dalej? Problem nie w forum a w tym że ludzi nie chcą się dzielić wiedzą (w większości).

Wiedza to pieniądz, ktoś ma sposób na sukces w marketingu internetowym nie opowiada o tym ( pomijając pseudo blogi, pseudo milionerów internetowych) bo poco sobie szkolić konkrecje i obniżać własne zyski?

Wiem zraz napiszesz że są różne branży. Ale jak ktoś potrafi ( i ma czas) zrobić ruch tematycznie związany z (przykładowo) "noclegi Ustka", to nawet na jakimś lipnym PP lub adsense coś tam zarobi i nie musi Ciebie uczyć jak to zrobić.

Ludzi wtedy się dzielą wiedzą i pomysłami kiedy każdy w grupie tyle samo bierze ile daje. Wtedy to się opłaca.

chętnych wspólnie dyskutować na ten temat i wymieniać się doświadczeniami

owszem kompletny laik chętnie poczyta co bardziej doświadczone robią, tylko jaki oni ( te bardziej doświadczane) mieli by mieć w tym ceł?

Tak samo w SEO, myślisz ile osób jest w PL co coś robią, coś testują, obserwują wnikliwie nie jedną domenę? Odpowiem nie wiele.Więc jak idą jakieś zmiany w algo to wystarczę 30 minut na Skype aby wymienić się obserwacjami i mieć większy zasięg wiedzy co się stało.

Otwarte fora to co innego, tu jak idą zmiany algo to mamy od razu 200 postów " Moja strona spadła o 2 oczka" "Mój blog + 5" i tak dalej. Też to jest potrzebne ale jedna osoba co ma dobra flotę domen w na prawdę nie banalnej branży ma więcej do powiedzenia, bo wie co robił, jak, z jakim natężeniem i nie na jednej domenie.

Szeroko-pojętym marketingiem internetowym jest podobnie bo to dziedzina co niemalże od razu przekrada się na zyski, a jedna z głównych zasad sukcesu to trzymanie jeziora za zębami lub celowa dezinformacja potencjalnych konkurentów.

Te angielskie fora co wymienione wyże służą wyłącznie dla sprzedawania cudownych softów i cudownych sposobów na osiągnięcie sukcesu w internecie.... teraz pomyśli na ile te sposoby skuteczne jak czyta to i kupuje tysięcy użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądrze prawisz i zgodzę się z Tobą, lecz własnie zmierzam do tego aby pomyśleć nad jakąś zamkniętą grupą. Osoby, które coś wnoszą do tematu, które mogą się pochwalić już jakimiś osiągnięciami, a nie tylko tacy co dopiero wkraczają na głęboką wodę i od razu chcieli by z tego profity... Najpierw trzeba dać aby potem brać. To jest dla mnie sprawa jasna.

Dlatego warto rozważyć taką koncepcję (zamkniętej grupy) zapewne kilka osób by się znalazło, co mogłyby wnieść do grupy, a zarazem dowiedzieć się czegoś innego...

Ja z miłą chęcią wymieniłbym się doświadczeniami z branży hoterasko-turystycznej, bez znaczenia jaki region polski. Tak samo jest wiele innych osób co np. mają serwis samochodowy lub inne lokalne biznesy i chciałyby wymienić się spostrzeżeniami, jak przyciągnąć klienta do mojego miasta, mojego salonu/firmy/warsztatu itd.

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecz własnie zmierzam do tego aby pomyśleć nad jakąś zamkniętą grupą

Taka grupa nie różni się niczym od otwartej. Chyba, że liczysz na czyjąś naiwność. Bo czym się podzielisz w takiej grupie, czego nie możesz napisać tutaj, publicznie?

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności