Skocz do zawartości

Inpost reklamacje


warol

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza przesyła i od razu zaginiona :) jak to tak ma działać to dzięki

Punkt odbioru sklep Małpka Pani rozłożyła ręce i mówi no nie ma :)

Sytuacja jak w linku

https://www.bareja.neostrada.pl/sounds/szatnia.wav

Próbowałem zgłosić reklamację telefonicznie - nikt nie odbiera

Telefon na infolinię nie działa

No to próbuję przez formularz na stronie

Dane nadawcy - pola obowiązkowe :) skąd mam to wiedzieć na awizo nie ma tych danych

obowiązkowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych (czy tak można?)

No i szukam teraz centrali w Szczecinie aby zareklamować niestety nie jest łatwo na ich stronach żadnej informacji na te temat.

Coś nie poszło chłopakom :)

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obowiązkowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych (czy tak można?)

nie można - zgłoś stronę do UOKiK

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos. Zauważyłem, że FB to w przypadku wielu firm bardzo szybki i skuteczny sposób dochodzenia swoich praw.

Nie wiem co jest z polskimi księgarniami, ale już z dwoma miałem problem - wpłaciłem kasę, a potem cisza. Telefon cisza, mail cisza. Natomiast post na FB i zawsze działy się cuda, sprawa załatwiona w 30 min wraz z telefonem ze strony danej firmy i zwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności