Skocz do zawartości

Linki z forum


Kapsel

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie mi powiedzieć ile warte są linki z forum??

Większość katalogów ma niski PR natomiast te z wysokim są albo płatne, albo jest już tam nasz link.

Dodatkiem zawsze mogą być linki z różnego radzaju for, a niektóre mają ładny PR pytanie tylko czy jest sens tracić czas (rejestracja i napisanie kilku postów) dla linka z takiej strony?

:pisze:

ps. nie chodzi mi o wycenę typu 5 zł, 10 zł tylko czy czas poświęcony jest tego wart

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do czego uzywałbyś tych linków ?

jak dla botów to chyba nie są aż tak dużo warte, chyba że Cię chociaz troche jakies forum interesuje.

jak dla trafiku ludzkiego to tak, są warte. Jest pare firm które zaistaniały dzięki odpowiadaniu na pytania tematyczne na forach, promując swoje produkty. i mieli duzy ruch własnie z takich for.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli boty ale już chyba znam odpowiedź.

Co do trafiku ludzkiego to pewnie masz rację ale nie wiążę z tym większych korzyści.

Dzięki Jimmi :)

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z tymi forami dokonca ale:

Mam pare stron wypozycjonowanych na pojedyncze frazy a potem strategia zakladala pozycjonowanie na nazwy artykulow (np sklep komputerowy - kilka tyś fraz) - poszlo ok ale nie bylo linkpowera zeby wszytskie frazy wbily si ewysoko. Minely 3mce - ludzie dyskutowali o nowym sklepie na ofrach (w statsach widze), odnoslili do niego z allegro (u mnie taniej;) itp itd - taki linkpower ze teraz przeskakujemy strony niektorych producentow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności