Skocz do zawartości

[Video] 9 Polski SEO Hangout on Air


novum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja osobiście wyłączyłem po 10 minutach.

Nie żebym miał coś do uczestników - chwała im za aktywność i że chce się im coś robić. Jednak merytorycznie dla mnie zero nowości a za to dużo lansu i promowania white hat seo jako metody na pozycjonowanie fraz, co jest totalną bzdurą.

Nazywanie siebie śmietanką seo jest moim zdaniem trochę nie na miejscu ;)

Ale powodzenia na kolejnym HO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam Panowie na wasze Hangout

Takie hangouty odbywają się kilka razy w tygodniu, ale niestety na YT ich nie znajdziesz.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :-) Daaaaawno się tu nie logowałem i jeszcze dawniej nic nie pisałem :-)

Przyznaję - trochę mnie wczoraj poniosło mówiąc, że ludzie obecni na HO to sama śmietanka. Są co prawda jednymi z lepszych jakich JA znam ale nikt nie mówi, że TY również nie jesteś dobry w tym co robisz! Ich po prostu (w większości) znam osobiście :-) Po za tym, nie bierzcie każdego słowa aż tak do siebie. My nie mamy przygotowanych gadek/prezentacji. To jest po części spontan :-)

Jeżeli ktoś z Was będzie chętny do udziału w kolejnej edycji to wiecie gdzie można mnie szukać - Google+. BARDZO chętnie skonfrontujemy tzw. Black z White Hatem.

Co do tego, że HO wygląda na "robione na szybko" - my nie mamy sprzętów za miliony monet. Jedynie trochę wiedzy/doświadczenia, kontaktów i dobre chęci :-)

Trzymcie się :-) Krytyka tak - hejt nie :-)

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO chętnie skonfrontujemy tzw. Black z White Hatem.

Tu nie ma co konfrontować, wynik jest jasny. Zresztą chyba doszliście do porozumienia iz trudniejszych fraz nie zrobimy metodami ściśle wytyczonymi przez Google. Jeden z uczestników HQ nie ma oporów (przynajmniej tak zrozumiałem) w stosowaniu metod nie wytyczonych.

Ogólnie 9 PL SEO HQ można skomentować jako pogadanka o niczym, z której nic nie wynika. Ot, takie spotkanie przy kawie.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot, takie spotkanie przy kawie.

Ale za to z doborową śmietanką :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja :D Włączyłem sobie to w tle właśnie. To tak na poważnie było z tymi narzędziami? No bez jaj :) 3 podstawowe narzędzia i koleś mówi: majesticseo, seoodkurzacz i hmmm chyba nic już więcej... Za chwile następny się wtrąca - a ahrefsa to chyba każdy używa nie? :D

Panowie a linkujecie czym? Ręcznie...

Ja się na serio zastanawiam za co ludzie płacą im te pieniądze, chyba za dostępy do majestica i ahrefsa, ale tym się chyba pozycji nie robi, a może czegoś nie wiem?

Reszta... nie ma co komentować bo nic ciekawego nie było.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki same przychodzą

Tak, tak, coś tam słyszałem jak było pytanie o najlepsze linki pozyskane. Oczywiście żaden spec ich nie pozyskał, za to każdy się pochwalił, że to mu dali linka do klienta z ministerstwa gospodarki, to z kurnika, to z grzędy...

więc to co piszesz:

Linki same przychodzą a w majesticseo obserwujesz przyrost

To rzeczywiście, nie pozostaje nic innego jak ubrać biały kapelusz, odpalić dobre cygaro, obstawić się dookoła fajnymi cyckami i obserwować majestica.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre cygaro

Uważaj bo za "cygaro" niektórzy stracili urząd ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wyłączyłem po 10 minutach.

Nie żebym miał coś do uczestników - chwała im za aktywność i że chce się im coś robić. Jednak merytorycznie dla mnie zero nowości a za to dużo lansu i promowania white hat seo jako metody na pozycjonowanie fraz, co jest totalną bzdurą.......

Brawo

Uczcie się Panowie tak wygląda zetalna krytyka

Panowie wiecie dlaczego na PIO jest tulu fachowców, experów i szyderców ? Bo są anonimowi, Na G+ czy na Fb już takie klimaty nie przechodzą bo każdy tam jest sobą i wiemy z kim mamy odczynienia i niejednokrotnie sie okazuje że po drugiej stronie jest Stefan lat 17 a drze jape jak by miał 7 lat doświadczenia i prowadził olbrzymią firme

Wiem że moje gadanie niczego nie zmieni ale wiecej solidarności w branży wiecej solidarności coś na wzór lekarzy tam jak jeden du*e umoczy wszyscy idą w zanim w zaparte tutaj jest odwrotnie

.....

Takie hangouty odbywają się kilka razy w tygodniu, ale niestety na YT ich nie znajdziesz.

puste słowa

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie dlaczego na PIO jest tulu fachowców, experów i szyderców ? Bo są anonimowi,

Nie każdy aspiruje do miana celebryty. Krytyka jest dozwolona i potrzebna. Nieprawdaż?

wiecej solidarności w branży wiecej solidarności coś na wzór lekarzy tam jak jeden du*e umoczy wszyscy idą w zanim w zaparte tutaj jest odwrotnie

Solidarność (także zawodowa) jest jak wrzód na du**e społeczeństwa. Moim zdaniem trzeba to jak najszybciej zlikwidować i piętnować wszystkie złe strony profesji.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności