Skocz do zawartości

[Video] 9 Polski SEO Hangout on Air


novum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie wiecie dlaczego na PIO jest tulu fachowców, experów i szyderców ? Bo są anonimowi, Na G+ czy na Fb już takie klimaty nie przechodzą bo każdy tam jest sobą i wiemy z kim mamy odczynienia i niejednokrotnie sie okazuje że po drugiej stronie jest Stefan lat 17 a drze jape jak by miał 7 lat doświadczenia i prowadził olbrzymią firme

Osobiście krytykowałem oficjalnie.

Imię: Adam

Nazwisko: Smoleński

Wiek: 32 lata

Doświadczenie: od 2006 roku SEO

Pracuje: prowadzenie mikrofirmy SEO

Nie jestem anonimową osobą, "kilka" osób z branży mnie zna. :)

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecej solidarności coś na wzór lekarzy

To nie solidarność, to patologia.

Fakty wyglądają tak - lekarz ma obowiązek zeznawać w sądzie, jak każdy obywatel, również przeciwko innemu lekarzowi, zgadza się? Ano zgadza. Problem polega na tym, że jest to sprzeczne z kodeksem etyki lekarskiej, a izba lekarska może za to pozbawić prawa do wykonywania zawodu. Jakieś pytania?

- Przypadek? Wszechświat nie może sobie pozwolić na taki luksus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrytykować można dosłownie wszystko ale to nie oto chodzi, chodzi o propagowanie pozycjonowania i seo o większą świadomość że takie coś jest potrzebna a nie ze tamci to robią do niczego ja to zrobię lepiej, nie wiem czego się spodziewaliscie ze chłopaki powiedzą jak zrobić top10 w haśle opony? przecież to wie każdy kto przeczyta parę postów na pio. Wiec może tak ktoś z panów by oświacił mnie co tam chcielibyście usłyszeć albo się dowiedzieć ?

dla mnie te niczego nowego się nie dowiedziałem mówi ze nic nowego sie nie wydarzyło i nic nowego sie nie zmieniło, algorytm nadal opiera sie glownie na linkach, wiec ja sie czegoś mowie działem

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

algorytm nadal opiera sie glownie na linkach

Łał, robi wrażnie :hahaha:

To może przypomnę czas trwania materiału: 1h:09min

Powiedz Xann, po kiego wała w ogóle robi się takie gnioty? Lans, próba zaistnienia, e-ekshibicjonizm? A może nic z wymienionych, tylko zwykła nieudolność?

- Przypadek? Wszechświat nie może sobie pozwolić na taki luksus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lans, próba zaistnienia, e-ekshibicjonizm?

Przypomniał mi się tutaj pewien artykuł:

https://robertpatoleta.bloog.pl/id,328369103,title,JAK-TWORZY-SIE-CELEBRYTE,index.html?smoybbtticaid=612373

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś wystawia to publicznie, publicznie nazywa się śmietanka polskiego SEO to robi to tylko pod lukrowane lajki na FB?

Wiec może tak ktoś z panów by oświacił mnie co tam chcielibyście usłyszeć albo się dowiedzieć

Tomek nie wiem na pewno wszystkiego, a czego nie wiem na pewno nie dowiem się od tego szanownego grona. Z całym szacunkiem do poszczególnych osób.

Wyśmiałeś blake że powiedział o takich spotkaniach na Skype, ale nie wiem czy wiesz ale obecnie tak to działa. Tak są w Polsce grupy osób co czas od czasu robią takie zamknięte spotkania.

Jak są jakie ruchy w algo się wie do kogo uderzyć, po prostu skrzykuje się parę osób i nie opowiada się o Ahrefsach i MS.

Upublicznili to nagranie więc zostali ocenione. I niema co bić piany.

Jak ktoś kiedyś upublicznię nagranie z innego tego typu spotkania bedzie identycznie.

e wiem czego się spodziewaliscie ze chłopaki powiedzą jak zrobić top10 w haśle opony

Przecież powiedzieli każdą frazę można zrobić białymi metodami, to co nie powiedzieli jak zrobić TOP 10 ? Powiedzieli

Niema w tym żadnego hejtu, sami wystawili to na publikę, sami nazwali się śmietanka polskiego SEO. Masz inne zdanie jak reszta? i bardzo dobrze szanuje to ale nie opowiadaj o solidarności zawodowej bo w Polskim SEO to brzmi groteskowo.

Jak masz na prawdę ducha zawodowej solidarności, to zablokuj w e-webie możliwość napiepszania linkami konkurencji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiecej solidarności w branży

Rozumiem, że solidarnie będziesz dalej za darmo blokował domeny na życzenie? Także solidarnie potępisz spamowanie linkami konkurencji z e-weba (Jak powiedział przedmówca)? Solidarność to solidarność ;)

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdym zebraniu jest tak, że ktoś musi zacząć pierwszy :hahaha:

Nazwali się tak, ponieważ nikt inny nie publikuje, materiałów seo w Polsce niby się odważyli " ", a ci co mało wiedzą łykną to i ich przyszli klienci. Po za tym nawet połowy nie podołałem, to jest ten biały high quality content :) Jeszcze brakowało tego gościa o ksywie, beret babciny czy jakoś, od razu był by czerwony krzyżyk.

A po zatym czego się spodziewać z darmowego hanga. pisss

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów": Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Powiedz Xann, po kiego wała w ogóle robi się takie gnioty? ...

Gniot jest to dla Ciebie dla innych ciekawy materiał z którego można się dowiedzieć ciekawych rzeczy

Po co się robi takie coś ???

OK odpowiem po co, to nic innego jak czysta forma reklamy, po takich wydarzeniach chłopaki mają zawalone skrzynki zapytaniami - od całą tajemnica - nie od dziś wiadomo ze reklama jest dźwignią handlu

A to że nazywają sie śmietanką SEO to nic innego jak kolejna forma reklamy która ma na celu przyciągnąć jeszcze klientów.

Nie wiem czy zauważyliście ale żeby sprzedać produkt (usługę) nalezy najpierw wykreować markę no chyba że się nie sprzedaje usług a pracuje u kogoś wówczas nie trzeba się tym przejmować

....

Wyśmiałeś blake że powiedział o takich spotkaniach na Skype, ale nie wiem czy wiesz ale obecnie tak to działa. Tak są w Polsce grupy osób co czas od czasu robią takie zamknięte spotkania.

....

Jak juz wyżej napisałem jedni gadają miedzy sobą na skype inni robią sobie reklamę żeby zdobyć więcej klientów na yutube chciałem zaznaczyć ze są to dwie rożne formy i raczej nie ma co ich porównywać

....Także solidarnie potępisz spamowanie linkami konkurencji z e-weba (Jak powiedział przedmówca)? Solidarność to solidarność ;)

a nie pomyślałeś przypadkiem że ja się już solidaryzuje z tymi co walą linkami w konkurencje ? ;) w końu ten przepis opublikowałęm 5 lata temu wiec to nie jest żadna nowość patrzy pkt.5 https://www.seoparty.net/news/artykuly/wstep_do_pozycjonowania_stron

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek Z na pewno by się z Nami solidaryzował - jush to fice :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK odpowiem po co, to nic innego jak czysta forma reklamy, po takich wydarzeniach chłopaki mają zawalone skrzynki zapytaniami - od całą tajemnica - nie od dziś wiadomo ze reklama jest dźwignią handlu

A, jak forma reklamy to spoko. Od razu trzeba było tak mówić.

Zazwyczaj w reklamie manipuluje się odbiorcą. W takim razie na HQ jest podobnie.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grumpy :a możesz zrobić transkrypcję pytania ? Bo nie oglądałem :)

Ale na ile rozumiem:

- nofollow zakładam tam gdzie nei chce mieć ucieczki "mocy" lub żeby cos tam nei rankowąło np regulaminy, koszyk, rejestrację, logowanie etc..

- w sklepie nofollow można założyć na towar reklamowany w całym serwisie (casus ceneo czy innych porównywarek)

- robienie nofollow na nagłówek (casus shoper) uważam za bezsens

Czy NF daje cokolwiek ? Daje ... ruch. Jeśli witryna staje się źródłem ruchu i potencjalnie przyczynia się do lepszego CTR to jest to dobre dla niej samej jak również dla witryny do ktorej ten odnośnik jest wykonany - moim zdaniem obie rankują dzięki temu ale nie bezpośrednio za to, że taki odnośnik jest tylko za wzrost ruchu czyli zaufania.

Zrozumiał ktoś mój wywód ? ;) mam dziś problem z przekazem myśli ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności