Skocz do zawartości

[Video] 9 Polski SEO Hangout on Air


novum

Rekomendowane odpowiedzi

Po co się robi takie coś ???

OK odpowiem po co, to nic innego jak czysta forma reklamy, po takich wydarzeniach chłopaki mają zawalone skrzynki zapytaniami - od całą tajemnica - nie od dziś wiadomo ze reklama jest dźwignią handlu

A to że nazywają sie śmietanką SEO to nic innego jak kolejna forma reklamy która ma na celu przyciągnąć jeszcze klientów.

O widzisz, teraz padł konkret i mamy przynajmniej jasny ogląd sytuacji, dziękuję.

Tylko proszę nie namawiaj nas do jakiejś solidarności z tymi kolesiami, bo niby czemu mamy wspierać cudze działania reklamowe (zwłaszcza biorąc pod uwagę poziom tego... przedstawienia) i jest OK :)

- Przypadek? Wszechświat nie może sobie pozwolić na taki luksus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

31:05

K.Dziedzic: Linkowanie wewnętrzne (...)

G.Strzelec: "nie stosowałbym tu absolutnie nofollow"

K.Dziedzic: "(...) rzeczy typu logowanie, rejestracja na przykład (...)"

G.Strzelec: "Prawda jest taka, że linkiem nofollow tak takiej rejestracji i tak nie zablokujemy. Do zablokowania indeksacji służą inne mechanizmy."

T.Stopka: "(...) Jeśli potrzebujesz na swojej stronie do linkowania wewnętrznego użyć nofollow to raczej bym się zastanowił (?) nad przepływem PR (...) Nie powinno być sytuacji w której masz na swojej stronie linki nofollow (...) może nie w każdej sytuacji, ale w większości bym się tego wystrzegał."

G.Strzelec: "Co do zasady linki wewnętrzne w obrębie witryny nie powinny być nofollow"

Wydawało mi się, że gdzieś tam padło zdanie, że "będziesz zdziwiony taką teorią" ale to może sam sobie dodałem ;P Tak czy siak na końcu Panowie zapraszają Cię do skomentowania reszty pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to odpowiedziałem poprzednio, jednakże wszystkie odpowiedzi sa na moim blogu w postaci audytów :) Ja mam inne zdanie. NF trzeba stososwac z rozwaga i ostrożnie aczkolwiek na linkownaie wewnetrzne stososwanie NF tak, ale zależy gdzie i jaki to ma dać efekt.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wydać subiektywną opinię obejrzałem cały hangout, trzeba przyznać, że ciężko było i pojąć całą tajemną wiedzę przekazaną w nim było nie lada wyzwaniem. Dwa wnioski są takie, że topy można robić samą optymalizacją, a drugi to, że najpopularniejsze narzędzie w SEO to MajesticSeo, poziom zarzenowania przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek Z na pewno by się z Nami solidaryzował - jush to fice

Krzysiek Z. niestety z przekonania nigdy nie zarejestruje się w gównoplusie :D także zero han-gwałtów :P. Co do solidarności zawodowej sensu stricte to oscyluje ona w dolnej strefie stanów niskich ale nie wyklucza to bardzo dobrych relacji prywatnych.

Jeżeli zaś chodzi o NF to przychylam się do opinii, że wykorzystuje się to w linkowaniu wewnętrznym do sterowania przepływem soczku i niestety ale nie ma jakby ogólnych zaleceń bo po prostu każda strona ma inne preferencje.

Tak czy inaczej najważniejsze jest to, że świadomość klientów w tematyce SEO powoli idzie w górę dzięki nawet tym han-gwałtom co powinno cieszyć bo lepiej się negocjuje z "uświadomionym" klientem.

że topy można robić samą optymalizacją

Najśmieszniejsze jest to, że stwierdzenie takie jest równocześnie i prawdziwe jak i nieprawdziwe ze względu na swoją ogólnikowość ;) .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, kiedy zamieszkiwałem w akademiku, ze znajomym nabijałem się z tamtejszych informatyków(wtedy nie miałem jeszcze nic wspólnego z IT). Dokładnie nabijaliśmy się z tego, że potrafili godzinami rozmawiać na temat drukowania stron w html'u itp. Z jednej strony zapamiętałem sobie żeby drukować z pdf'a, z drugiej strony zauważyłem skłonność do wielogodzinnej jałowej gadaniny. Tutaj dostrzegam dość silną analogię, takie tam gadanie, lekka promocja, minimum meteorytyki.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo pytania powinny być zadawane przez zainteresowanych kilka dni wcześniej, aby uczestnicy spotkania przygotowali się rzetelnie do wypowiedzi.

Były. Można je było zgłaszać bodajże kilka tygodni wcześniej, więc na sam wybór tematów ciężko narzekać, skoro zadawały je osoby z "grupy docelowej" HO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Lexy

Marto, nie oto mi chodziło. Oglądając HO odniosłem wrażenie, że pytania są zadawane na żywo i co niektórzy panowie jakby nie znali odpowiedzi.

Jednak mieli więcej czasu. To jeszcze większego mają u mnie minusy za ten materiał. :)

Pozatym...

Jedynie co mnie zainteresowało, to wypowiedź "kogoś tam" reprezentujące agencję SEO, na temat budżetów potencjalnych klientów oraz jak sobie z nimi rade dają lub nie.

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz porównanie HO z #SEO, które jest nieaktywne od kilku lat. Na tamtym kanale było nieporównywalnie więcej meteorytyki i możliwość uzyskania odpowiedzi na bieżąco. Szkoda, że umarł, może warto reaktywować...

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To chyba ten wątek o "śmietance" był?

Bo dostałem linka do fotki, można wrzucić do kolekcji "śmietankowej" :) Nie zacytuję co było napisane przed linkiem :hahaha:

10311758_727171227324797_231034536495273

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności