Skocz do zawartości

Mailing na interii,onecie,o2,gazecie,wp


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Otóż ostatnio zastanawiałem się nad rozpozpoczęciem marketingu mailowego, czy ktoś korzystał kiedyś z wymienionych w temacie mailingów? Jeśli tak to bardzo prosiłbym o jakieś opinie, gdzie najlepiej go wybrać, gdzie po prostu będzie najskuteczniejszy. Jestem otwarty na sugestie, ale głównie chciałbym się właśnie dowiedzieć coś jak z tymi portalami jest.

Jeśli dział zły to proszę o przeniesienie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie tam masz możliwości targetowania grupy docelowej aczkolwiek po tym co do mnie przychodzi widzę, że zależy im tylko, żebyś zapłacił, a efekty Twojego mailingu mają gdzieś - większość trafia u mnie do SPAMu. Lepiej sam zbierz precyzyjnie interesującą Cię bazę kontaktów albo wykup od kogoś, np. prowadzącego portal związany tematycznie z Twoim produktem/ usługą.

Zapraszam do skorzystania z darmowej reklamy w Internecie i dodawania ogłoszeń biznesowych w portalu biznesowym solidnypartner.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności