Skocz do zawartości

Narzedzie do chodzenia po stronie


mattin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Poszukuje jakiegos programu do ktorego wpisalbym adres jednej strony ktora mnie interesuje i aby to narzedzie łaziło po niej cos jakby taki symulant aktywnosci na tej stronie. Strona sklada sie z kilku podstron i na kazdej z nich jest po kilka linkow , zaden z nich nie wychodzi na zewnatrz poza obręb tej domeny. Zamiast recznie klikac na tej stronie kilkadziesiat razy aby to sie samo robilo i wcale nie chodzi mi tu o jakies oszukiwanie jakichs systemow z wyswietlanymi reklamami i innymi toolbarami / reklamami tylko o zwylka stronke. BArdzo prosze o pomoc bo musze sie z czegos takiego wywiazac i takie "cos" dostarczyc. Licze na Was chlopaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy panowie nie jestem do konca pewien czy to narzeczie ktore mi zapodajecie zrobi wlasnie to co chce ? teleport zerrznie na dysk całą strone a tu chodzi nie o to tylko o to aby po drugiej stronie serwer widział ze ktos chodzi po takiej stronce , co jakies kilkanascie sekund losowo sobie kliknie na lineczka na stronce , kliknie jakis obrazek ktory tez jest linkiem itp czyli powolne ruchy symulujące normalne surfowanie a nie masowe zrzynanie całej strony bo o to mnie nie proszągdy mi mowia o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prościej bedzie jak napiszesz oco Ci chodzi. Bo skoro chcesz symulowac usera (w celu jak mneimam nabijania statystyk) to urzywanie tegosamego IP jest nienajlepszym pomyslem, pozatym kwestia czy staty identyfikuja przegladarke (a raczej identyfikuja) wiec trzeba wysylac odpowiednio spreparowany nagłówek.

Najpierw załoznenia potem projek a na koncu validacja (php, c# lub co kto lubi)

Parkietland oferuje parkiety i podłogi egzotyczne.

Dysponujący pokojami jedno, dwu, trzy i cztero osobowymi Dom Pomocy Społecznej Parkosz.

Ustroń to ceniony ośrodek wypoczynkowy i wczasowy leżący w Beskidzie Śląskim nad rzeką Wisłą. Ustroń posiada wyśmienite warunki do rekreacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesio ---> nic nie bede pisal bo nie jestem webmasterem i nie znam sie na php (wszak na wszystkim sie znac nie mozna ale stawiam za to inne rzeczy w pracy, dobra mniejsza z tym)

wieja ---> widze ze chlop z Ciebie z glowa na karku. Tak chodzi mniej wiecej o to aby paru uzytkownikow nie musiało jak małpy kilkanascie minut dziennie siedziec na tym sajcie i klikac bezwiednie na nim bo jest to mowiac najprosciej site ktorego celem jest pranie mózgow tymze ludziom dlatego kierownik powiedział mi o tym i w sumie ma racje - na co to klikac jak jest dziesiatki innych wazniejszych rzeczy do robienia a i to czasem ci uzytkownicy sie z czasem niewyrabiaja w ciagu dnia. Dobra pomijajac te kwestie nomem omen jakby nie bylo bedace kwestiami politycznymi firmy ja w to nie wnikam to nie jest przedmiotem sprawy.

Piszesz ze kwestia jest IP - wcale nie bo na ta strone wlasnie trzeba tylko z 1 IP wlazic wlasnie z firmowego wiec to nie problem. Reasumujac : programik taki ze do niego wrzucam liste z linkami z tejrze strony i on se sam po nich lata - bez zbednego zapisywania ich na dysk i innych wodotryskow - po cóż mi one :P Teraz wiedzac jaka jest idea moze ktos zapoda nazwe tego progsa bo pewnie juz takie cos ktos kiedys potrzebowal a jak wiadomo potrzeba matka wynalazkow :D) CZekam bardzo Pozdrawiam gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumujac : programik taki ze do niego wrzucam liste z linkami z tejrze strony i on se sam po nich lata - bez zbednego zapisywania ich na dysk i innych wodotryskow - po cóż mi one :P Teraz wiedzac jaka jest idea moze ktos zapoda nazwe tego progsa bo pewnie juz takie cos ktos kiedys potrzebowal a jak wiadomo potrzeba matka wynalazkow :D) CZekam bardzo Pozdrawiam gorąco.

Watpie ze coś takiego jest bo zapotrzebowanie jest dziwne.

Podpowiem ze jest coś takiego jak CRON.

Ustaw tam sobie

"linx --dump https://www.adres/strony.pl > /dev/null" lub "get https://www.adres/strony.pl > /dev/null" z róznymi parametrami czasowymi i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespotkalem sie z takim softem ale mozna napisac :) skoro jest potrzebny

Czy "coś" sprawdza z "co" (jaka przeglądarka) chodzi po stronie? I czy czasy pobytu na poszczegulnych odstronach są istotne? czy muszą sie od siebie roznic?

P.S.

skrtpt php czy okienko c# ?

Parkietland oferuje parkiety i podłogi egzotyczne.

Dysponujący pokojami jedno, dwu, trzy i cztero osobowymi Dom Pomocy Społecznej Parkosz.

Ustroń to ceniony ośrodek wypoczynkowy i wczasowy leżący w Beskidzie Śląskim nad rzeką Wisłą. Ustroń posiada wyśmienite warunki do rekreacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności