Skocz do zawartości

Pozycjoner skazany na 6 miesięcy...


Trotyl

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tu nie chodzi o ofertę pozycjonowania z gwarancją, tylko że koleś wziął kasę i nie zrobił nic. Nie wiem co to za niezwykle trudne frazy, ale gdyby pozycjonował to 1/2/3/5 frazy by zrobił. To tak jakby ktoś przytulił kasę za zrobienie stronki i jej nie zrobił i nie oddał kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Sprawa zatacza kręgi, oskarżony wskazał na wspólnika https://facebook.com/...le.php?=7332236

Wspólnika ? Baaa prowodyra ...

PS

uważaj bo za linkowanie ostatnio sądy też karają :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra przyznam się miałem z tego 70% ;)

A na FB wyrywam gąski ;)

Ale tu nie chodzi o ofertę pozycjonowania z gwarancją, tylko że koleś wziął kasę i nie zrobił nic

Właśnie, to nie była kradzież a oszustwo ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na FB wyrywam gąski

Chyba raczej skubiesz :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej skubiesz

i to od d*py strony :P

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wywiązał się z umowy a kasę przygarnął to niezależnie od branży powinien ponieść konsekwencje. Nieważne czy umowa była z gwarancją czy nie.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od tego czy lubią męskie pierze ;) czy raczej metroseksualne i opalone na solarium klaty ;)

Mój ostatni związek trwał 90 minut, po wyjściu z kina uświadomiłem sobie, że ten seans nie ma sensu ;)

Dobrze, że ktoś na przykładzie tych ponad 600 zł, pokazał że na samowolkę nie ma miejsca ;)

Edit

Aj tam od (_I_) strony ;) generalnie, to nie warto zaczynać analnie, ale ja tam nic nie wiem, ja w szkole gender nie miałem ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że się takim czymś prokuratura zajęła. Na 99% musiało być tak jak pisze Herkules - koleś wziął kasę i nic nie zrobił.

W oszustwie należy udowodnić zamiar, czyli jak ktoś wystawił ofertę musiał mieć od razu zamiar, że nic nie będzie robił a od razu zgarnie kasę. Jakby udowodnił, że w jakiś sposób pozycjonował, a nie osiągnął efektu to o oszustwie nie ma mowy. Wtedy można dochodzić jedynie roszczeń na drodze cywilnej za niewywiązanie się z umowy.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważaj bo za linkowanie ostatnio sądy też karają :D

Za oczernianie też

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa zatacza kręgi, oskarżony wskazał na wspólnika https://facebook.com/...le.php?=7332236

Arczer to mój profil na FB a nic mi nie wiadomo o zawieraniu umów z gwarancją pozycji na frazy ani też o żadnych wspólnikach. Proszę więc o nieszerzenie niesprawdzonych informacji.

tania rejestracja domen pl - ranking cen
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up noo.. to dałeś się wkręcić na najstarszy numer na fejsie ;P

[edyta]

+pierdyliard dla arczera :D

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@M_a_T zmień sobie profile.php?=7332236 na np. profile.php?=sram-na-spam i zobacz efekt ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności