Skocz do zawartości

Pozycjoner skazany na 6 miesięcy...


Trotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

OT: @up powinien się czuć "wyskubany".. mimo, że Herkules zapewniał, że on nic "teges" to zaczynam powątpiewać :D

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oszustwie należy udowodnić zamiar, czyli jak ktoś wystawił ofertę musiał mieć od razu zamiar, że nic nie będzie robił a od razu zgarnie kasę. Jakby udowodnił, że w jakiś sposób pozycjonował, a nie osiągnął efektu to o oszustwie nie ma mowy. Wtedy można dochodzić jedynie roszczeń na drodze cywilnej za niewywiązanie się z umowy.

Pewnie wystarczyło kilka prostych pytań i wszystko wyśpiewał.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można zagwarantować coś co nie jest w pełni od nas zależne...

Gwarancja wykonania usługi to podstawa. Jeśli ktoś nie gwarantuje, że wykona usługę jest lekko mówiąc naciągaczem.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzlafRock no i tu się pojawia kwestia zapisów umowy/zamówienia. Jak ktoś gwarantuje, że 16 maja 2018 będzie +30, wiatr północny 60km/h to jest takim samym naciągaczem, jak ten, który gwarantuje pozycje..

zagwarantować można jedynie, że się będzie pozycjonowało - nie pozycje.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oszustwie należy udowodnić zamiar, czyli jak ktoś wystawił ofertę musiał mieć od razu zamiar, że nic nie będzie robił a od razu zgarnie kasę. Jakby udowodnił, że w jakiś sposób pozycjonował, a nie osiągnął efektu to o oszustwie nie ma mowy. Wtedy można dochodzić jedynie roszczeń na drodze cywilnej za niewywiązanie się z umowy.

Pewnie wystarczyło kilka prostych pytań i wszystko wyśpiewał.

Właśnie. Policjantów interesują tylko statystki, mogli nagadać chłopakowi, że jak się przyzna to dostanie wyrok w zawieszeniu a jak nie to zatrzymają go na 3 miesiące albo dłużej. Przy odpowiedniej obronie chłopak pewnie mógłby się wywinąć.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

któregoś razu dyskutowałem tu na podobne tematy z kolesiem który kupił pozycjonowanie na gruponie z 90% rabatem, czy jakoś tak, wpłacił kasę i kontakt się skończył, awaria telefonu, skasowały sie kontakty itd, a miało być pięknie. Podejrzewam że to podobny byznesmen ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że został oskarżony - nie znaczy, że zostanie skazany.

A ściślej mówiąc wedle statystyk ma AŻ 8% szans na uzyskanie wyroku uniewinniającego (bo wedle statystyk 92% aktów oskarżenia kończy się skazaniem :glupek2: ) . W sumie mógłbym zaproponować mu moje usługi w zakresie obrony - ale jakby w zamian miał mnie tak pozycjonować, to może lepiej nie...

A tak poważnie - to na podstawie notatki prasowej trudno dyskutować, bo zazwyczaj pismaki wszystko przekręcą. Jeśli wziął kasę pod pozorem pozycjonowania, a faktycznie nie zrobił nic - nawet nie zoptymalizował strony, to winien i basta. Ale jeśli pozycjonował, a nie osiągnął sukcesu :) - to guzik mu zrobią. Nawet jeśli przyjął rezultat i go nie zrealizował to ma nienależne wywiązanie się z umowy - czyli roszczenie cywilne a nie karne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że został oskarżony - nie znaczy, że zostanie skazany.

Właśnie został oskarżony i skazany. Tym samym można zakwalifikować delikwenta do statystycznej grupy 92%.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności