Skocz do zawartości

Linki z podstrony


arksi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Może mnie wyśmiejecie :) ale to nic. /Od niedawna pozycjonuję swoją domenę ;) . już i tak narobiłem wiele błędów /

Wydaje się, że pytanie błahostka??

Liniki z podstrony Czy mają wpływ na pozycję strony głównej w wyszukiwarkach i jej PR ??

Wydaje mi się, że nie.

Ale zacząłem się zastanawiać Czy duża ilość linków wychodzących z podstrony

"mojadomena.com/linki" nie osłabi całej domeny i jej PR.

Zacząłem dmuchać na zimne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usun (po zaindexowaniu) z "mojadomena.com" linki do "mojadomena.com/linki" i bedzie po sprawie :)

Parkietland oferuje parkiety i podłogi egzotyczne.

Dysponujący pokojami jedno, dwu, trzy i cztero osobowymi Dom Pomocy Społecznej Parkosz.

Ustroń to ceniony ośrodek wypoczynkowy i wczasowy leżący w Beskidzie Śląskim nad rzeką Wisłą. Ustroń posiada wyśmienite warunki do rekreacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak moja strona główna dostała PR 5 teraz

strona z linkami dostała PR4 było ok 40 linków wychodzących

pozostałe podstrony PR2

TAK było u mnie, jak bedzie u ciebie.????

A jak tu poczytałem lepiej umieszczać linki na takiej podstronie niż na stronie głównej choc spotkałem strony z PR 6 gdzie było i po 30-40 linków wychodzących do innych stron.

aha jeszcze jedno jesli usuniesz link z mojadomena.com link do mojadomenta.com/link ta podstrona nie bedzie indeksowana i nikt sie z tobą nie wymieni linkiem (bo po co)

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona z linkami dostała PR4 było ok 40 linków wychodzących

pozostałe podstrony PR2

Sttorm linkowałeś tą podstronę więcej niż inne podstrony z zewnątrz, czy to tylko przypadek i jej PR=4. Wydaje się, że powinno być odwrotnie inne podstrony PR=4.

Czy to oznacza, że nie ma reguły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie linki prowadzą do strony głównej.

teraz ostatnio jest tylko z jednej strony stanowiącej moje zaplecze./nie było go przed UPrede/

Aha własnie sprawdziłem w msn widać jeszcze linki z 5 katalogów gdzie umiesciłem strone i byly tam link do tej podstrony. /moze to jest tego powodem/ ale nie wiem czy w momencie przydzielania nowego PR były one już

Jeszcze jedno - ta podstrona został stworzona najpózniej (jest najmłodszą) Została zaindeksowana moze 3 -4 tygodnie przed Upgrede.

Z uwagi na dziwne przydzielanie PR to jest tego powodem. Sprawa rozwiąze sie po nowym przydziale PR.

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności