Skocz do zawartości

[Znaleziono Psa] Pies Szuka Domu Wrocław


Mroczo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mało typowy temat, ale już nie mam pomysłu gdzie dawać kolejne ogłoszenia/informacje, jako ze mam już psa(od straży dla zwierząt) i kota(znajda z lasu) i zaczyna mi brakować miejsca na kolejne zwierzaki.

Gorąca prośba do mieszkańców Wrocławia dajcie linka na np FB z tymi informacjami może znajdzie się właściciel lub ktoś kto zna tego psa.

Z góry dzięki Marcin

Na skrzyżowaniu Gliniana z Joannitów/Ciepła 28.02.2014 znaleziono psa bez obróżki i mikroczipa (mieszaniec, samiec, szary podpalany, niekastrowany, około 10 kg, zadbany). Pies szuka właściciela, widać, że tęskni za domem.

Właścicieli proszę o kontakt: 502 953 132 lub 502 92 82 72

https://www.ogloszenia.schronisko.in/ogloszenie/6/znaleziono-psa-miesznaniec-wroclaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku skuteczniej mogą zadziałać plakaty wywieszone w okolicy gdzie psiak został znaleziony. Niestety, nie mieszkam teraz we Wrocławiu i nie mogę Ci pomóc. Trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie!

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego poszukiwania właściciela się rozpoczęły, pies przyjechał do mnie do domu zrobiłem mu małą sesję zdjęciową, wydrukowałem ogłoszenia i poprzyklejałem w okolicy gdzie został znaleziony.

Problemem może być jednak to ze "chłopak" poleciał za suką (niekastrowany) więc obszar poszukiwań właściciela się znacznie zwiększył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkałem jakiś czas na Hubskiej, w tej okolicy mieszka naprawdę dużo ludzi. No i jest pełen przekrój społeczeństwa ;)

A jeśli chodzi o zwierzaki przydałaby się jedna konkretna strona z podziałem na miasta w której "rejestrowałoby" się pupila i łatwo można by sprawdzić czy ktoś odnalazł zgubę. Mógłby to być też portal dzięki któremu można by oddać w dobre ręce zwierzaka. Chyba wkrótce będę miał właśnie taki problem z małymi kotkami ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, mam w tej chwili dwie sztuki "na garnuszku" a mieszkam w domu teściów (wprawdzie na wsi). Niedawno babka powiedziała, że dwa koty to już dziadostwo :D

Nie chcę przeginać żebym i sobie nie musiał szukać chaty ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkałem jakiś czas na Hubskiej, w tej okolicy mieszka naprawdę dużo ludzi. No i jest pełen przekrój społeczeństwa ;)

A jeśli chodzi o zwierzaki przydałaby się jedna konkretna strona z podziałem na miasta w której "rejestrowałoby" się pupila i łatwo można by sprawdzić czy ktoś odnalazł zgubę. Mógłby to być też portal dzięki któremu można by oddać w dobre ręce zwierzaka. Chyba wkrótce będę miał właśnie taki problem z małymi kotkami ;)

Ja jeszcze pół roku temu mieszkałem na Jedności Narodowej(te stare kamienice, chyba podobny przekrój "sąsiadów"), pochodzę z Warszawskiej pragi więc chyba nic mnie już nie zaskoczy :)

Co do chipowania zwierzaków, to nie wiem czy wiesz, ale nie ma czegoś takiego jak Polska baza, a nawet miejska. Informacje z pierwszej ręki czyli narzeczonej weterynarza ;)

Generalnie w takiej formie jak teraz chipowanie zwierzaka to jedno dane o właścicielu posiada tylko klinika gdzie został zachipowany, zgłaszanie na własną rękę do kilkunastu baz to zupełnie inna sprawa.

Jak będziesz we Wrocławiu daj znać, na koty jest "popyt", jakiś czas temu miałem w mieszkaniu dom tymczasowy dla 3 kotów (1tyg.) i nowy dom miały w ciągu 5 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie mam szczęścia do normalnych zwierząt .Mam 2 Syjamskie koty :matkę i córkę i jak te kotyą wyruszaja na polowanie, to całą ich zdobycz mam u siebie przy łóżku. Wszystko przynoszą myszy, małe krety, ptaki, duże robaki , złote rybki ze stawu sąsiada ... Jeszcze jak to jest martwe, to ok, ale zdarza sie, ze przynoszą żywe myszy i je wypuszczają w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies znalazł już właścicieli! Z pomocą przyszło gumtree

Podejście ludzi do zwierząt jest czasem straszne..... Generalnie tłumaczenie było na zasadzie "piesek lubi wolność... niech sobie czasem pobiega. PRZEWAŻNIE wraca" Dodam jeszcze tylko ze właściciele zupełnie beztroscy bo pies nie kastrowany, a na pytanie czy skoro lata sobie wolno i rozmnaża się w sposób zupełnie niekontrolowany zapewniając stały przypływ młodych do schroniska to czy dają regularnie datki na utrzymanie młodych wzruszyli tylko ramionami.

Dzięki za rady, temat do zamknięcia

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie są odpowiedzialni wobec ludzi a co dopiero wobec zwierząt... Na szczęście Ty pokazałeś, że można inaczej. Moje gratulacje!

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności