Skocz do zawartości

Uważajcie Na Oszustów I Fałszerzy Z Telepolska Sp. Z O.o.


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja z tego powodu zrezynowałem z telefonu stacjonarnego i wszelkich usług jakich się da. Moi znajomi to samo, już nawet z kablówki porezyngowali, jeszcze dalej tak pójdzie to ja nie wiem kto będzie korzystać z takich usług... i w sumie i dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety, ale umowa zawarta przez telefon jest ważna.

Tak ale jedynie wtedy gdy mają nagranie. Domaganie się nagrania na którym ktoś twierdzi że jest pracownikiem TEPSY pogrążyło by firmę a wiem że własnie takich podstępów używają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem odpowiedź na maila od ich BOKu aby wysłąć im podpisane pełnomocnictwo w celu otrzymania kopii umowy :D . Odpisałem, że niestety ale fałszerzom i oszustom oryginał podpisu wraz pełnomocnictwem udostępnię jedynie do wglądu osobiście aby nie mogli go próbować znowu sfałszować albo "dopracować" już sfałszowaną umowę ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update, właśnie dzwonili do mnie z TV - jestem umówiony na spotkanie w sprawie tych oszustów, więcej nie mogę napisać ale z całą pewnością zobaczycie ciekawy materiał :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prwnie w tej znienawidzonej.

Nie :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności