Skocz do zawartości

Uważajcie Na Oszustów I Fałszerzy Z Telepolska Sp. Z O.o.


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie potwierdzam ani nie zaprzeczam, dam znać jak załatwię przy okazji sprawę Sunriseów z tą stacją :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, jakoś często Beer ma ścinki z bogatymi firmami. Może wreszcie wywalczy konkretne odszkodowanie lub korzystną ugodę?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała poprawka - jedna ścinka z SS to moja, ścinka z telepolska jest mojej Mamy. Co do ugody to hmmm ja nie idę na żadne ugody z SS , jeżeli chodzi o moją Mamę to nie mogę się na razie wypowiadać. :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nakręcili i puścili trochę materiału https://www.interwencja.polsat.pl/index.html (nowości)

Teraz czekam na snikersa :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wam kilka razy o tych wałkach już w tamtym roku, nie ma Telekomuikacji więc przedstawiają się ludziom starszym jako ta firma (nie Orange), inne wały to Telekomunikacja Dzień Dobry itd, najlepiej w miarę możliwości, przenieść na siebie upoważnienie (na rozwiązywanie i zawiązywanie jakichkolwiek umów, tak jest u mnie na internety, telefony, cyfrowy polsat)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant - należy się Tobie medal za upór w walce z otaczającym nas "dziadostwo-cwaniactwem". Te wszystkie firmy zajmujące się sprzedażą dla firmy typu TeleP mają na porządku dziennym naciąganie starszych osób. A sami siebie przechodzą jak wypisują umowy na cmentarzach - na dane z nagrobka (tam gdzie system prowizyjny pozwala otrzymać kasę zanim zweryfikują)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam medal, snikersa poproszę :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N


A co zaczynasz gwiazdorzyć?

Nooo, teraz właśnie rozmawiam w sprawie skręcenia materiału o Sunrise System, będzie dokument o walce z niemieckim najeźdźcą :D

164560_177327342300925_7454038_n.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tym to do proboszcza

Niektórzy z tej profesji mnie unikają, ciężko będzie :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności