Skocz do zawartości

Windows 8 Może Wypromować Binga


milkus

Rekomendowane odpowiedzi

Szukając cen Windowsa 8, natrafiłem na kilka artykułów:

https://www.centrumxp.pl/Aktualnosci/12736,Windows-81-with-Bing-eksperymentem-Microsoftu.aspx

https://www.dobreprogramy.pl/Windows-8.1-with-Bing-Microsoft-eksperymentuje-z-koncepcja-darmowego-OSa,News,52628.html

Więcej w G pod "Windows 8.1 with Bing"

Wydaje się, że to może być wystarczający powód, aby bardziej skupić uwagę na Bingu (czas pokaże). Pytanie tylko ilu userów skusi się na darmowego i legalnego Windowsa?

Szkoda tylko, że M$ tak późno się obudził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No to masz odpowiedz na swoje pytanie ;)

Wszystko zależy jakimi kartami zagra Microsoft, można się domyślić że będą próbowali kłaść nacisk na swój wbudowany sklep z płatnymi aplikacjami. Dojdą reklamy w kafelkach i trzeba brać pod uwagę też wydanie Windows 9.

Microsoft tak namieszał że nie wiadomo czego możemy się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz odpowiedz na swoje pytanie ;)

Wszystko zależy jakimi kartami zagra Microsoft, można się domyślić że będą próbowali kłaść nacisk na swój wbudowany sklep z płatnymi aplikacjami. Dojdą reklamy w kafelkach i trzeba brać pod uwagę też wydanie Windows 9.

Microsoft tak namieszał że nie wiadomo czego możemy się spodziewać.

Wydaje mi się, że można spodziewać się jednego. W dalszym ciągu płatnego lub darmowego windowsa ale nacisk na sklep 100% i nic nie będzie działało jak nie wydasz kwoty odpowiedniej do kosztów windy dokupując wszelkiego rodzaju dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ar4 robią coś na wzór Androida. I tak jak mówisz, pewnie będzie nacisk na sklep, co nie oznacza że tam wszystko będzie płatne. Mam okazję pobawić się Windowsem 8 (tą normalną wersją) i w nim też domyślnie jest bing i sklep M$ (są też aplikacje darmowe).

W mojej ocenie próbują dorównać, a właściwie nadgonić swe zacofanie względem Google. Za Androida nie płacisz, a G i tak na nim zbija niezłą kasiorę.

Nie zdziwiłbym się gdyby Windows with Bing był domyślnie instalowany na nowych laptopach, tak jak teraz to wygląda na srajfonach szajszunga = Android.

Bing próbuje nadrabiać swe zacofanie również w mapach i translatorach. Nie jest to jeszcze na poziomie Googla, ale z miesiąca na miesiąc te aplikacje M$ radzą sobie coraz lepiej (proponuję pobawić się mapkami Binga).

Możliwe, że M$ zmienia swą politykę i stawia na wyszukiwanie i reklamy. W sieci coraz więcej jest darmowych web aplikacji (choćby to https://docs.com). Zauważyć też można, że M$ coraz bardziej zacieśnia swą współpracę z Fejsem.

Podsumowując - gdyby Windows with Bing stał się faktem, Googlas miałby się czego obawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ale to są dane dla Polski nieprawdaż? W USA bing ma koło 20% o ile pamiętam a to już całkiem konkretna grupa użytkowników.

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nokia już nawet przycisk jest który otwiera szukajke w bingu. Większość zaczyna rozumieć że android to raczej dobry do zabawy a nie do profesjonalnego zastosowania ( wiem z autopsji). Dla tego tablety i telefony z Windowsem będą coraz popularniejsze ( jak dla mnie tablet z androidem to totalna porażka w porównaniu z tabletem Windowsem, ). Co moim zdaniem zwiększę i udział Binga w rynku globalnym. Natomiast Google bedzie pogrywać z Apple właśnie bodajże wczoraj doszli do ugody co do wojny patentowej co toczyła się latami, również i ze strony motoroli która to Google przyjęło. Odwołali wszystkie swoje wspólne sprawy sadowe. Więc obstawiam ze szykują coś dużego wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności