Skocz do zawartości

Darmowy Windows I Domyślny Bing


RiT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dla mojej żony jest różnica, jak pokazałem binga to masakra. Co do systemów to śmiga na win8 bo szybciej się uruchamia i zamyka a to bardzo ważne :)

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie można zainstalować inną przeglądarkę, ustawić sobie super wyszukiwarkę Google - ale niektórzy tego nie potrafią zrobić i domyślnie będą używać binga:

Chodzi tutaj raczej o wbudowaną wyszukiwarkę w Windowsa, w kafelkach, która używa binga gdzie zmiana raczej nie jest możliwa.

czy ta grupa ma tak zasobny portfel, aby wygenerować dobre ROI dla MS.

Na pewno będzie to większy zysk niż z GooglePlay, jeśli oczywiście im się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże to jeśli...

Dzieciarnia (bez urazy) sama musi się zainteresować bingiem, jak dzieciaki łykną new look, speed search, czy coś w tym guście to pójdzie z górki.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy w okolicach seo kibicuje ms dwie wyszukiwarki x2 zarobki, a linki jedne ;) przecież to logiczne ;)

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mojej żony jest różnica, jak pokazałem binga to masakra.

Kwestia przyzwyczajenia do G.

Gdyby tak popracowała z miesiąc na bingu, to by nie miała takich ogólnie oporów. ;)

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows 8 jest sam w sobie wielką porażką, więc choćby miał złotą kupę w środku to nawet go za darmo nie chce. To tak jak było z Vistą, dziadostwo jakich mało, ale poprawili się siódemką. Windows 8 jest niefunkcjonalny i nieżyciowy.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows 8 jest sam w sobie wielką porażką, więc choćby miał złotą kupę w środku to nawet go za darmo nie chce. To tak jak było z Vistą, dziadostwo jakich mało, ale poprawili się siódemką. Windows 8 jest niefunkcjonalny i nieżyciowy.

Używałeś chociaż? dla mnie to najlepsze wydanie Windowsa, najszybsze, w dodatku ładne i nie wiem gdzie jest "niefunkcjonalny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności