Skocz do zawartości

[APEL] Róbcie porządki w swoim pokoju


novy*

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przed chwilką skończyłem robić generale porządki w moim pokoju.. i nieuwierzycie! Znalazłem karte sim, którą przed prawie pół roku temu zgubiłem "gdzieś".

.. heh ;) Musiałem mieć 2 karty sim bo pewna osoba nie mogła wiedzieć o inne osobie.. i odwrotnie ;) rozumiecie ;) Jedną gdzieś schowałem aby pewna osoba jej przypadkiem nie znalazła.. i udało mi się tak ją schować, że sam jej nie mogłem później znaleźć ;) Super ;)

Na karcie jest 167zł i 63gr .. ale sprawa sie skomplikowała :) Zostały 2 dni na wykorzystanie sumy :( Macie jakieś pomysły jak można to wydać? hehe? Poważnie sieM pytam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jak to nie dobrze robić porządki :D teraz masz taki problem :)

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozdrabniajmy się. Nie musi wysyłać za 3 PLN mam tez możliwość SMS za 9 PLN;p

Zostaje z tego 3,4 PLN( :P ) a za to juz nie najgorsze piwko w pubie można wypić :]

Kokosów z tego nie ma, ale na serwer + bonusik wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich rozmyślaniach zdecydowałem wydać "kasę" na:

- premiowane konto w fotka.pl

- konta komandor do moich kont (około 100) na ogame.pl - tutaj do oporu nie wiem ile doładowałem kont. Dopuki kasa była to klikałem :)

... a tak na serio to:

@EDDY

Przelać na inny numer sie nie da :/ to byłoby najlepsze rozwiązanie.

@Kapsel

To możliwe... jak ma latek 23-25 i się ze mną umówi... Wiesz później założymy interes rodzinny - seo friendly :)

@AQQry

Doładować.. nie. Musiałem to wydać, bo zadużo bym wydał na przedłużenie... 1 telefon 2 itd i się zbiera. Hostingu już mi więcej nie trzeba :)

@Ptaq

Heh... dobre :)

@Rafal

Poszedłem tropem Twojej sugestii. Dzięki :)

@mkr

Miałem do wyboru doładowanie Ciebie albo.. K .R. / O.D. ogólnie R.M. i wybrałem 2 opcje. :) heh.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mów że z sms'a za którego ludzie płacą 3 zł Tobie zostaje na piwo

zalezy jakie kto pije :P

edyta: zamulenie lacza

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności