Skocz do zawartości

Drukarka Do Biura I Drukowani Faktur :-)


djurek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Macie coś do polecenie co będzie tanie w zakupie i eksplatacji na tusze z zamiennikami?

Aktualnie zestaw 2 tuszy ( zamienniki ) do mojej HP kosztuje tyle co nowa HP :-) potrzebuje drukować tylko faktury w zasadzie i ew jakaś umowe.

pozdrawiam

DJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tusze to już tylko do drukowania foto używam, chociaż i to coraz mniej, gdyż w drukarni mam ceny poniżej druku domowego ;)

a do dokumentów tylko laser. osobiscie hp 1018 od 6-7 lat i działa ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@juras, chodzi o to, żebyś wziął maszynkę z drukiem do 1000/stron/miesiąc gdzie znajdziesz tanie zamienniki tonerów i będzie w miarę tani serwis ;)

Mam w firmie też samsunga ML2010 ale tutaj co 2 lata trzeba wymienić/czyścić rolkę :/

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam brother mfc-j430 w fax skaner kopiarka tusz na miesiąc koszt 2 zł drukuje ok 2000 kartek miesięcznie więc polecam

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt 2 zł drukuje ok 2000 kartek miesięcznie więc polecam

Mam rozumieć, że wydając 2 zł/miesiąc wydrukujesz 2000 stron/miesiąc,???

Najtańszy druk to laser a nie atrament.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brother jest dobry jeżeli ktoś drukuje częściej niż raz w tygodniu. Jak "zaschnie" głowica to najczęściej nie opłaca się jej naprawiać czy wymieniać. Canon tak samo rozwiązane głowicę, że nie wymienia się jej wraz z tuszami

Polecić mogę drukarkę HP LJ P1002w jeżeli nie jest potrzebny skaner.

Pozycjonowanie stron firmowych więcej na www.nowapozycja.pl

Domeny pod zaplecze praktycznedomeny.pl z ruchem niezlyadres.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy druk to laser a nie atrament.

ale w temacie jasno napisał "potrzebuje drukować tylko faktury w zasadzie i ew jakaś umowę."

I po co jemu laser, to nie hurtownia z obrotem z sześciu zer, dużo FV jak on nie wydrukuje to laser jest zupełnie zbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności