Skocz do zawartości

Uwaga Na Orange - Sami Nie Wiedzą Co Sprzedają


bestos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W T-Mobile lepiej nie jest.

Moja mama postanowiła odnowić umowę przez telefon i płać co miesiąc 5 zł za ubezpieczenie i + 15 za aparat , a wszystko miało być za darmo.

Babka przez telefon powiedziałała jej , że mają specjalna ofertę dla stałych klientów :) Zaoferowała darmowe ubezpieczenie oraz darmowy aparata za 1 zł.

Przywieźli umowę i mama ją podpisała, a potem się okazało,że to co miało być darmowe to w uj płatne :). Umowy trzeba czytać, bo oni gadają jedno, a pod nos podsuwają zupełnie coś innego . Teraz nie ma czegoś takiego jak etyka, a liczy się kasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ktoś napisał kiedyś ("w obronie SS") - taki model biznesowy ....


Teraz nie ma czegoś takiego jak etyka, a liczy się kasa

To też kwestia gównianego prawa które praktycznie pozwala na takie przekręty.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz konsultant już wie, że nie ma co do nas dzwonić z super-hiper-mega propozycjami. Jak sami czegoś chcemy to się odywamy

U mnie w firmie zostało wypracowane podobne stanowisko. Żaden konsultant już nie dzwoni z gównianą promocją lub telefonem za 1 zł. Takim model biznesowy lub polityka firmy, jak zwał tak zwał. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do orange, życie nauczyło mnie, że Francuzi nic nie potrafią zrobić/sprzedać porządnie. Wystarczy spojrzeć na ich serwery, samochody, sklepy żeby unikać tego jak ognia. Teraz systematycznie niszczą tepsę swoją "jakością"

W T-Mobile lepiej nie jest.

Bo szwaby wcale lepsze od żabojadów (poza samochodami) nie są

Quas Primas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U mnie w firmie zostało wypracowane podobne stanowisko. Żaden konsultant już nie dzwoni z gównianą promocją lub telefonem za 1 zł.

A jak to załatwiłeś, jeśli mozna spytać?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Francuzi

To raczej jest kwestia Polaków i ich podejścia do biznesu na zasadzie "wydymania" klienta no i tak naprawdę trzeba za taka sytuację podziękować politykom (doprowadzili do takiej sytuacji tworząc prawo to umożliwiające) którzy wolą siedzieć na brzozie i gruchy obijać zamiast zając się tworzeniem jasnego i spójnego prawa

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to załatwiłeś, jeśli mozna spytać?

Wystarczy kilka treściwych rozmów z konsultantem popartych pismem. Owszem dzwonią, ale z konkretnymi propozycjami.

Powiem więcej. W obecnej lokalizacji firmy miałem problem z zasięgiem. Po interwencjach poprawiło się, o czym zostałem poinformowany przez operatora i przeproszony za problemy.

Tu chce wyjaśnić, że nie ma znaczenia czy to plus, T-mobile, orange czy inna firma. Wszyscy działają podobnie, jak znajda jelenia to go łoją. Mówię tu o pracownikach, czyli polakach.

Edit.

Jeszcze jedno.

Najlepszym terminem łojenia polaków to zbliżające się święta. Wówczas "konsultanci" Polacy chcą zapracować na premię i wciskają kit. Dorosły i rozsądny człowiek po drugiej stronie słuchawki powinien zdawać sobie sprawę o tym.

Dlatego w tym temacie nie należy winić francuzów czy niemców ale jedynie polaków, głównie menadżerów wydających polecenia dla wykonawców czyli konsultantów.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

którzy wolą siedzieć na brzozie i gruchy obijać zamiast zając się tworzeniem jasnego i spójnego prawa

Ja tam uważam, że prawo poinno być minimalne, więc dobrze że nic nowego nie wymyślają ;)

Orange to francuska firma, realizująca ich plan i model biznesowy. Wychodzę z prostego założenia, jeżeli ktoś mnie choć raz "oszuka" traci klienta na zawsze, z zasady nie kupuję też nic zagranicznego (o ile jest polski odpowiednik) i bardzo sporadycznie w nie polskich sklepach. Orange jest wyjątkiem ze względu na neostradę.

Najlepszym terminem łojenia polaków to zbliżające się święta. Wówczas "konsultanci" Polacy chcą zapracować na premię i wciskają kit. Dorosły i rozsądny człowiek po drugiej stronie słuchawki powinien zdawać sobie sprawę o tym.

Ci konsultanci nie mają nic wspólnego z firmą, której produkty sprzedają. Ale to firma, która ich wynajmuje jako podwykonawce musi dbać o jakość świadczonych przez nich usług, jeżeli nie dbają to j/w tracą klienta. I zawsze przecież można wysłać pożegnalne pismo do operatora, argumentując je niską jakością świadczonych usług konsultingowych

Quas Primas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orange traci coraz więcej klientów.
Ich usługi nie są atrakcyjne teraz przniesienie numeru jest np płatne chyba 120 zł.

jestem użytkowniek tej sieci od hohohoh posiadam jeszcze kartę idea.
ostatnio również mnie oszukali z abonamentu 50 zł płace 70 :( minął czas na wycofanie sie i lipa.
NIENAWIDZĘ TEJ SIECI! - dwoiną to mówic tylko do widzenia. bo jak zaczna gadać to pfuuuu

mieszają kręcą a nie daj boże użyć słowa TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę sieć Play.

Panowie byłem w plusie z 10lat, może troszkę mniej ciągle tylko reklamy i reklamy (że coś wygrałem itd) oraz notoryczny brak zasięgu. Jak chciało się coś z nimi załatwić to było proszę wybrać cyfrę 1,2,3,10 100... i tak się nie mogłeś dodzwonić. Na meile nikt nie odpowiadał... Rozmowy drogie jak cholera... dzwonię sobie tu , tam i zaraz saldo abonamentu przekroczone...

Play to całkiem inna bajka.

Abonament który jest o połowę niższy niż w plusie i ma więcej darmowych minut, nie mówiąc już że w play rozmowy były o połowę tańsze.

Obecnie nie mam już problemów z zasięgiem chociaż nie wiem jak to wygląda od strony technicznej bo play podobno korzysta z nadajników innej firmy.

Ostatnio notorycznie dzwoniła do mnie jedna baba z ofertą jakiś ubezpieczeń... ja mówię nie jestem zainteresowany a ona dzwoni i dzwoni... piszę zgłoszenie na play24 (ich system coś ala helpdesk) aby zablokowali numer, nie minęło 30min i już dzwonią do mnie że numer ten i ten został zablokowany (dostał u mnie BANA :rotfl: )

To się nazywa obsługa!

Także polecam innym. Przeniesienie numeru do play trwało 1dzień (aktywacja 20zł). Dodatkowo w ramach abonamentu DLA NOWEGO klienta dostałem tel za 99zł a w plusie za ten telefon chcieli sobie ponad 400zł... przy gorszym pakiecie minut DLA PRZEDŁUŻAJĄCEGO umowę.

editt/ Polecam negocjować umowę, zawsze coś zejdą albo dorzucą jakiś gratis.

Wdrożenia i modyfikacje sklepów PrestaShop - webKS.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie co chwila dzwonią ze specjalna ofertą tableciaka dla mojej firmy, albo nowym numerem.

Dziękuję i kończę rozmowę. Jeszcze trochę i chyba przejdę do innej sieci, bo po 14, czy nawet więcej latach współpracy mają przedłużenia takie same, albo nawet czasem gorsze jak dla nowego Klienta. Na pytanie, czemu robią sobie jaja ze mnie i dla Klienta, który siedzi przy nich, raz na ten cały okres obsunął sie z płatnością o jeden czy dwa dni oferują gorsze czy takie same warunki jak dla kogoś z kim nie mieli nigdy do czynienia, odpowiadają, że niestety, ale nic lepszego nie mogą zaoferować.

Przedłużałem z czystego lenistwa, ale powoli zaczynam z tym leniem walczyć :piwo:

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko tyle jak mi ktoś piszę, że T-Mobile to klasa sama w sobie, to dodam tyle za sprawdzenie stanu konta (de facto we wszystkich sieciach za darmo) u nich się płaci i miałem swoistego Tak Taka najdroższe opłaty jakie mogły tylko być

Komórka od dekady ponad w plusie, i nie marudzę a przedłużam umowę na racjonalnych zasadach co mi play jak was roaming zje (kto korzystał ten wie;)

Play jest fajny jak masz wszystkich w tej sieci lub dzwonisz na stacjonarne (patrz cenniki), Orange jak latasz po świecie, a Plus to moje chore przywiązanie więc nie mówcie iż inni cuda na kiju obiecują i dają :P

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności