Skocz do zawartości

Gdzie Kupić Licencje Ms Office 2013?


Bodhistawa

Rekomendowane odpowiedzi

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zgred, Microsofty na infolinii wydają się niekompetentni. Na pytanie o tańszą opcję wycenili mi licencję na 1650 złotych od 1 stanowiska (z możliwością przenoszenia i downgrade) w umowie grupowej.

@krzysiek151, dzięki!

@bunitas, na 5 urządzeniach, ale dla 1 użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Office 365 kup i instaluj na 5 PC. Wyłącz tylko synchronizację i będzie każdy komputer miał jakby niezależny między sobą pakiet Office 2013.

5 pracowników może pracować na 5 PC swobodnie. Dodatkowo w Office 365 jest tak, że jak wejdzie np. wersja Office 2014, za darmo masz aktualizacje.

P.S. Mam tak u siebie w firmie i bardzo dobrze sprawdza się. ;)

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na 5 urządzeniach, ale dla 1 użytkownika.

nooo.. i...? jeden uzyszkodnik = 1 firma, 5 stanowisk

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Office 365 kup i instaluj na 5 PC. Wyłącz tylko synchronizację i będzie każdy komputer miał jakby niezależny między sobą pakiet Office 2013.

5 pracowników może pracować na 5 PC swobodnie. Dodatkowo w Office 365 jest tak, że jak wejdzie np. wersja Office 2014, za darmo masz aktualizacje.

P.S. Mam tak u siebie w firmie i bardzo dobrze sprawdza się. ;)

Właśnie partner/przedstawiciel MS przekonywał mnie telefonicznie, że jest konieczność zakupu osobnej licencji na każdego użytkownika w firmie i tak stanowi licencja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności