Skocz do zawartości

Polska Służba (Nie)Zdrowia


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

A wydawało mi się, że przynajmniej niektórzy z Was mają odrobiną oleju w głowie. Z kim podpisujecie umowę na świadczenia medyczne? Z lekarzami, czy z ZUS i NFZ. Od 6 lat nie mam nic wspólnego z placówkami publicznymi. Uznałem, że praca tam to żenada. Mamy w kraju ok. 4 razy za mało lekarzy. Gdyby każdy pracował 8 godzin dziennie to zarabiałby tyle samo, a wy czekalibyscie do doktora miesiac z gorączka, oczywiscie ci którzy by dożyli. Moim zdaniem samo środowisko się pauperyzuje, biorąc grosze. Jednak boją się odpowiedzialności, nie chcą iść na swoje.

https://leczyc.pl - Oferta stacjonarnego leczenia alkoholizmu Warszawa
psychiatra Warszawa - https://psychiatra-gabinet.pl
Interesuje Cię problematyka zależności odwiedź https://medox.org.pl znajdziesz odpowiedź jak leczyć uzależnienia, tu nie leczą pedagodzy i księża tylko lekarze  i psycholodzy z uprawnieniami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ty chyba w życiu pensji pielęgniarki nie widziałeś.

w tej kwestii powiem tak. Fatalnie doceniany zawód w Polsce , ba rzekłbym ,ze bardzo niedoceniany.

Tak potężna odpowiedzialność i takie niewielkie pieniądze.

Za kilka lat będzie brakować i nam w Polsce pielęgniarek, bo większość wyjedzie wtedy docenimy ten zawód.

Bardzo mała grupa osób chce iść w ten kierunek wiec mamy i będzie się pogłębiał deficyt.

Kobiety te wykonują bardzo ciężka prace.Za to mam do nich ogromny szacunek.

Lekarze są cwani i solidarni (rozumieją jak działa biznes) dlatego też zawsze dostają to czego chcą czyli większej kasy. :klotnia:

W moich okolicach lekarze maja takie pensje ze wolą dojeżdżać po 150 km do pracy ( w jedna stronę)

Dodatkowo jeszcze maja swoje gabinety prywatne i kroją taki sos ,ze szok.

Będąc w szpitalu nie słyszy juz sie słowa pacjent tylko klient. To jest przerażające i smutne.

Dziś nie jesteśmy juz ludźmi pacjentami tylko klientami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj za to się zaskoczyłem i to pozytywnie. Podczas kontroli trafiłem na szczęście na swojego lekarza. Zmiana opatrunku zrobiona przez pielęgniarkę na najwyższym światowym poziomie a punkcja wykonana przez lekarza w sposób ograniczający ból do minimum. Najgorsze jest jednak to, że ma się świadomość tego, że najbliższe miesiące człowiek będzie uzależniony od innych.

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności