Skocz do zawartości

Strona Za 49 Mil Zł


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

Noclegownia w naszym kraju dla osób bezdomnych

z11096749Q,Noclegownia-dla-bezdomnych.jp

Kontenery czekajace na Ukraińców

www.tvn24.pl/krakow,50/kontenery-i-domki-czekaja-na-uchodzcow-z-ukrainy,405424.html

Do tego kilka informacji

Całkowity budżet na walkę z bezdomnością w stolicy to około 10 milionów rocznie (oczywiście to jadłodalnie, stołówki itd)

No i paradoksalny plan walki z bezdomnością (czyli plany w zakresie przyjmowania ludzi wyłącznie ze "skierowaniem" nie ważny mróz czy ziąb, musisz udać się do urzędu po odpowiedni glejt a potem dysponować dowodem )

O czym my rozmawiamy..

No tak, premier straszy nas iż jezeli nie wybierzemy PO do europarlamentu to czeka nas wojna

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Widocznie nie dało się wyciągnąć wuęcej. 49 baniek to dobra cena dla twórcy, każdy z nas chciałby zainkasować. :) W czem problem, że to Oni a nie My? ;)

Nie szukaj usprawiedliwień. Taka sytuacja to patologia, która trawi ten kraj i definitywnie powinna się skończyć.

Quas Primas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tutaj macie efekty współpracy na linii dotacje europejskie - polscy urzędnicy - beneficjenci dotacji

10006229_1395243877415985_1840226725_n.j

To u mnie na mieście - Zabrze - Kończyce zdaje sie :)

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie na mieście - Zabrze

Tak się składa, że często bywam w Zabrzu i Gliwicach. Tak się składa, że m.in. przygotowuje dokumenty do przetargu (oczywiście z inną firmą, tamtejszą :) ) na dobry dil. :)

Jakby co, bedę na początku kwietnia. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczby:

kasa 49 baniek dałaby dla 1000 osób bezdomnych możliwość noclegu przez 3 lata w motelu za 50 zł / dniówka. (może na jakąś zupkę jeszcze by starczyło)

Portal rolniczy NowoczesnaFarma.pl -  zawsze najświeższe wiadomości, porady oraz nowinki techniczne dot. traktorów, maszyn i urządzeń rolniczych;

Ogloszenia-Rolnicze.com - serwis z darmowymi ogłoszeniami rolniczymi w kategoriach: maszyny rolnicze, traktory, hodowla, uprawy, nieruchomości, praca;
Portal ekologiczny Eco-News.pl - aktualne wiadomości, porady i informacje  na temat odnawialnych źródeł energii OZE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam przeliczacie, zazdrościcie, że to nie Wy:) - a to przecież nie o to tu chodzi. Polska kilka lat temu dostała świra, że ma stać się państwem cyfrowym. Nie ma znaczeniu cel, nie ma znaczenia kwota - ma być po prostu cyfrowo. ZUSu i US nie da się zcyfryzować na już - więc robi się projekty zastępcze. Bo bezdomny przecież nie będzie się skarżył i smarował w necie - bo nie ma netu. A 40 baniek? Przecież to z pieniędzy publicznych, więc ich nie boli.

Jeśli nie zmieni się mentalność - to czy u steru będzie Tusku, Kaczy czy Paligniot i tak nie ma znaczenia. Jak taki urzędas pomyślałby, że wydaje "swoje" pieniądze - to by się 3x w ścianę łbem pierdyknął nim wydałby taką kasę na stronę potrzebną garstce (żeby nie powiedzieć nikomu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo bezdomny przecież nie będzie się skarżył i smarował w necie - bo nie ma netu.

Nie wiem jak to jest w skali całego kraju... ale mój były sąsiad jest od wielu lat bezdomny i non stop siedzi na necie w bibliotece publicznej... mam z nim kontakt na fb

...nie zmienia to faktu że jest to przekręt... bo za 50 baniek to można ze sto takich stron postawić. Kwestią czasu jest to że ktoś za to beknie... prędzej czy później.

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmie się tym NIK i prokuratura

Taaaa i wyrok będzie jak z posłanką S. przyjęła łapówkę, ale nie jest winna :) taki wyrok tylko w Polsce.

"Sąd uwalnia oskarżoną jedynie od odpowiedzialności karnej, ale nie etycznej i moralnej za przestępcze zachowania w tej sprawie". Tak ustne uzasadnienie zaczął w kwietniu przewodniczący trojgu sędziom Paweł Rysiński.

https://wyborcza.pl/1,75478,14105688,Uzasadnienie_wyroku_ws__Beaty_Sawickiej__Czego_nie.html#ixzz2xJFB7cmG

Swoją drogą myślałem, że po perełce SN za 500 tyś nic mnie nie zdziwi. W tym kraju nie wolno nigdy tak pomyśleć, bo z góry skazane to jest na porażkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności