Skocz do zawartości

Jak zaksięgować PP bukmacherów ?


BOSS

Rekomendowane odpowiedzi

Załóżmy, że zarobie troche kasy na reklamowaniu bukmacherów np bet-and-win. Chciałbym kase wypłacić na konto firmowe i zapłacić z niej podatek. US nie doczepi sie do mnie, że reklamuje podobno zakazanych w PL bukmacherów ? Mogę zrobić strone po angielsku o bukmacherach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co nikt nie wie ?

Właśnie zauważyłem, że np interia.pl tez reklamuje bet-and-win, wcześniej widziałem też expekta i paru

innych bukmacherów na polskich portalach. Czy ktoś może sie doczepić do tego, że wystawiłem rachunek za reklame bukmacherowi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co nikt nie wie ?

Właśnie zauważyłem, że np interia.pl tez reklamuje bet-and-win, wcześniej widziałem też expekta i paru

innych bukmacherów na polskich portalach. Czy ktoś może sie doczepić do tego, że wystawiłem rachunek za reklame bukmacherowi ?

Ogólnie to nie mam pojęcia jak rozlicza się transakcje międzynarodowe pozaunijne... W końcu trzeba by wystawić fakturę dla firmy która jest zarejestrowana na Gibraltarze... Eksportem mi tu pachnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności