Skocz do zawartości

Kasia Markiewicz - Piękna Historia Bez Szczęśliwego Finału


bluro

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie
Nie wiem czy większość z was zna czy też nie..
ale chciałbym poruszyć temat Kasi Markiewicz , która przegrała z chorobą nowotworową.
https://www.eska.pl/news/kasia_markiewic ... ideo/95673

Przyznam sie szczerze ,ze nie słyszałem nic o tym smutnym wydarzeniu.
Co prawda na WP chyba widziałem obrazek mały nic więcej.

Jednak teraz oglądam koncert na TVP KULTURA i z pewnych względów osobistych aż się wzruszyłem.
Świeć Panie nad jej duszą bowiem umarła szczęśliwa spełniając swoje marzenie.

560.gif
Życie jednak jest brutalne a człowiek to najgorszy chwast jaki istnieje na tej planecie.
https://www.eska.pl/hotplota/news/fanpag ... =1#galeria
Wiadomo biznes biznesem ale jak można sie w taki paskudny sposób zachować?

Starajcie się kontrolować i dbajcie o siebie bowiem zdrowie jest tylko jedno. ( <_<)

Napisałem o tym bo wydaje mi sie iż warto na chwile usiąść zastanowić się nad pędem codziennego życia.
jeśli tylko pojawi gdzieś sie całe nagranie na pewno udostępnię.
Było to bardzo wzruszające i wypowiedzi uczestników dawały naprawdę do myślenia.
Ehhhhh jak to człowiek krucha istota jest....kurde sad.gif
Większość z nas niezdaje sobie sprawy ile dziennie osób przegrywa walkę z tą podstępną choroba
,która czyha w każdym z nas i czeka tylko na jakiś "bodziec" aby sie uaktywnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie takie artykuły i paplaniny. No szkoda, umarła.... i co? Codziennie umiera tysiące dzieci, osób na całym świecie, które co, "nie miały marzeń", nie chcieli ich spełniać? Tym samym dziwią mnie takie lamenty nad konkretnymi osobami, śmierć dopadnie jednego i czy Kasia M. czy Jan Kowalski znaczą tyle samo, ich śmierć nie różni się od innych, nie jest mniej, ani bardziej spektakularna - ludzie po prostu umierają.

Tragedia to jest zawsze dla najbliższej rodziny, ale nie mieszajmy do tego wszystkich wkoło.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w Afryce panuje wirus Ebola. Codziennie ginie masę ludzi, którzy też mieli marzenia ale nie dane im było ich spełnić.

Dlaczego o tym się nie pisze?

Nie wspomnę o ludziach ginących każdego dnia w wypadkach. Oni też nie byli pozbawieni marzeń. Tylko, że ich przypadki nie są medialne. Taka jest ròżnica.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..zresztą z kim ja pisze

to nie pisz i tyle. Zakładasz po raz kolejny temat i próbujesz sterować co ludzi maja pisać. Tak to nie działa. Polecam założyć własne forum. Na PIO każdy może wyrażać własne zdanie tylko musi nie łamać regulaminu. Nie chcesz gadać nie gadaj, nie chcesz czytać odpowiedzi wszystkich - nie zakładaj tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności