Skocz do zawartości

Pomysł Na Platformę Łączącą Copy I Zleceniodawców


Misiek2

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy różna pojmowanie głupoty, mam nadzieję że mniejszość myśli tak jak Ty.

Jasne, wyrażamy subiektywną opinię. Z Twoją opinią nie musi zgadzać się większość.

W zasadzie, nie obchodzi mnie jak myśli większość a tym bardziej mniejszość.

Edit.

Dodam jeszcze aby było jasne moje subiektywne stanowisko. :)

Ujawnianie publicznie pomysłów uważam za głupotę. Jeśli ktoś nie jest w stanie zrealizować pomysłu ( z różnych powodów) może go sprzedać lub odstąpić ale nie ujawniać publicznie.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- zero prowizji, zleceniodawca płaci 1,18 zł, z tego piszący dostaje złotówkę, a 18 groszy idzie na dochodowy

Jak ja lubię uproszczenia :)

Zamiast faktury "zbiorczej" od giełdy zleceniodawca miałby otrzymywać rachunek na kwotę np. 1,23 zł od copywritera? :P

Bo jeśli giełda miałaby być pośrednikiem, to jest coś takiego jak VAT należny :)

Nie lubisz pisać tekstu sprawdzającego ("50 groszy to dwie bułki!"), a zapłaciłbyś "50 czy nawet 100 zł"? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na wszystkich platformach wszystko sprowadza się do jednego - zleceniodawca chce zapłacić groszową kwotę za teksty, a i tak znajdzie się piszący, który to zrobi. Tu raczej nic się nie zmieni. Jak ktoś chce zapłacić 30 zł za art to szuka na własną rękę i nie powierza tego jakiemuś nieokreślonemu pisarzowi.

A czy jest to opłacalne? Patrząc na ostatnie działania tego typu pośredników, raczej więcej z tym problemów niż kasy.

Hercules: Co z tym środkiem na komary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności