Skocz do zawartości

Samochody I Wyścigi Jako Hobby


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

powiem szczerze ,że świetna sprawa ale jaja trzeba mięć ze stali.
niestety mnie nie stać na takie zabawy bo sporty motorowe są cholernie drogie

jednak gdybym miał pieniaze myslę ,ze spróbował bym swoich sił w KSJ.

Jak ktos ma dość spory budżet to warto "pobawić" się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie samym pozycjonowaniem człowiek żyje (^_-), trzeba mieć czas na hobby

To chyba nie Ty jeździsz? Masz licencję?

Osobiście wolę oglądać DTM.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz licencję?

Mi to wygląda na "rajdy" bez licki. Są i takie - dla amatorów ścigania.

[edyta]

i się nawet nie pomyliłem :D

z regulaminu tego wyścigu:

3.1.2. Kierowca nie może posiadać jakiejkolwiek licencji kierowcy sportu samochodowego w rozumieniu przepisów Polskiego Związku Motorowego, za wyjątkiem zawodników posiadających licencję, wymienionych w punkcie 1.1 regulaminu ramowego KJS.

Kiedyś w czymś podobnym zajeździłem na amen mojego forda :D

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna inicjatywa, wspieranie sportów motorowych jest zawsze czymś co na swój sposób doceniam :)

Tak jak ktoś wspominał, chodzi tutaj o budżet :)

Dysponuje również "sportowym" Oplem Calibrą, ponad 23 letnim :P (mam w nim ponad 80% oryginalnych części więc jak Bóg da to za dwa lata będzie zabytkiem )

Wyścigi jako takie nigdy jakoś nie weszły mi w krew choć kilka razy w takowym brałem udział lecz na dwóch kołkach ale to typowo amatorsko (żadnych sukcesów tylko zabawa :)

Mam kilka silników i bzyków (nigdy niczego nie sprzedałem, poza jedną WSKą) dzięki czemu w posiadaniu mam Rysia, Osę na Junaka (oryginalnego) mnie nie stać a marzeniem jest Sokół :) to taka moja inwestycja, lubię przy tym grzebać, bawić się i tam znajduje ukojenie (choć żaden ze mnie zawodowy mechanik to rozłożę i złożę wszystko co posiadam) takie tam hobby w wolnym czasie co odpręża i relaksuje

Życzę jak najlepszych sukcesów i osiągnięć

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

bardzo dobra, szczególnie gdy budzi adrenaline ;]

Będziesz miał adrenalinę gdy któryś z modów zobaczy Twoje trolowanie :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności