Skocz do zawartości

Google Zmienia Warunki Usług - Bedzie Szpiegować


Xann

Rekomendowane odpowiedzi


Śmiem twierdzić, że żadne darmowe narzędzia nie są darmowe

Śmiem twierdzić, że nie masz racji. Oczywiście mówimy o użytkowniku końcowym.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś to ciężko nawet w mordke dostać za darmo. G to zuło i zresztą nie tylko G. Ja tam trzymam wyłącznie strony Klientów, którzy uważają, że ma tak być i już, a żadna argumentacja do nich nie dociera. Nasz Klient nasz Pan :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do klientów pocztowych na PC, np. eM Client, Outlook 2013 , a na smartphone z androidem sprawdzony i niezawodny np. Aqua Mail (osobiści przechodzę w najbliższych dniach na smartphone z Windows Phone).

No ja Cię proszę.. guglowski android sam w sobie jest szpiegiem.. i to większym niż Ci się wydaje ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2005 roku w "Internet Maker" był artykuł na temat "dokąd zmierzasz Google". Utkwiło mi w głowie jedno zdanie przedstawiciela gKorpo. Brzmiało miej więcej tak (cytuję z głowy.) "Bezcenne w przyszłości będą dla nas dane geolokalizacyjne. . W tym kierunku będzie też zmierzało wyszukiwanie". Nie trudno zauważyć jak konsekwentnie zmierzają w tym kierunku... a że po trupach :)


No ja Cię proszę.. guglowski android sam w sobie jest szpiegiem.. i to większym niż Ci się wydaje ;)

idealnie pasuje do obranej przez nich ścieżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie te szpiony :D :D :D

jak nie google to microsyft a jak nie oni to Maxiu wyśledzi :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chińczycy zrobili swojego Androida, jest bardziej nastawiony na inwigilację niż goglowski.

Bo pewnie nastawiony na rynek hamerykański :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności