Skocz do zawartości

Szukasz Lewych Kosztów?


Nikonem

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś otrzymałem taką oto wiadomość:

Szanowni Państwo,

Zgodnie z wymogami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, zwracam się do Państwa z zapytaniem, czy są Państwo zainteresowani otrzymaniem oferty dotyczącej informacji na temat wolnych kosztów dla firm, wynikających z nadwyżki, którą posiadamy po przeprowadzonych inwestycjach, koszty dla firm z wielu branż.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy:
Kontakt telefoniczny: ...

Kontakt mailowy ...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uprzejmie informujemy, że Państwa adres został pozyskany bezpośrednio z Państwa strony internetowej lub z innych stron ogólnie dostępnych w internecie, w związku z tym, w myśl przepisów o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 144.1204) niniejszy e-mail nie stanowi przesyłki mającej znamiona spamu. Jeśli jednak nie życzycie sobie Państwo otrzymywania dalszych informacji czy zapytań , prosimy o kliknięcie na poniższy link ...

W zasadzie nie wiem co o tym myśleć. Oczywiście wiem na czym polegają te wałki ale mailing z ofertą lewych faktur?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób forward na mf.gov.pl ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh to też jest dobre

8bf46fa1acd4073emed.jpg

Po wejściu na ich stronę najlepszy jest ten zwrot :D haha

Prowadzimy legalną działalność biznesową, a sprzedawane faktury spełniają wszystkie wymogi prawne i wytyczne Ministra Finansów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, interesująca fraza: "dam faktury vat". Firmy chyba postawione są na słupy a działają upoważnieni goście, którzy de fakto sponsorują ten biznes. Kiedyś takie ogłoszenia było w ogólnopolskiej "Wyborczej" a teraz, z duchem czasu leci się przez adwords. Masakra :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile razy robiło się taki numer z firmami budowlanymi ;)

Sam osobiście kilka razy "oddalem" faktury za zakup materiałów budowlanych ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, spoko gdy te faktury trafiają do znajomych czy współpracujących firm. Jednak gdy dajesz ogłoszenia to narażasz się na prowokację ze strony US lub na gościa, który cały biznes może opierać na wałkach czyli wpadniesz wraz z innymi jego "kontrachentami" gdy jakakolwiek faktura wzbudzi podejrzenia.

Dodatkowo jeśli Twój kontrachent wyłudza VAT ma pewną kontrolę z US. Firma jest na słupa, jakiegoś pijaczka czy narkomana sprawa się sypie a Ty masz wyrok. Inna sprawa gdy się robi z tego "model biznesowy" i idzie na całość. Odsiadka wliczona jest w koszty.

Gdy prowadzisz na siebie legalny biznes kupowanie faktur z tego typu ogłoszeń to głupota i proszenie się o poważne kłopoty.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up jak się prowadzi normalny biznes, nie trzeba kupować faktur ;) myślę, że w dzisiejszych czasach nie jest wcale trudno o koszty prowadzenia dg.

P.S. Nikoś, pisze się kontrahent :/
sorka, nie mogłem się powstrzymać..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem ale o handlu fakturami lewymi słyszałem 3 lata temu, więc to żaden nowy proceder ;)

Po 22 w wielki czwartek błedy ortograficzne są dozwolone ;)

Miłego wieczora panowie;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


handlu fakturami lewymi słyszałem 3 lata temu

ja 10 lat temu kupowałem faktury na paliwo :P

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskażcie mi 1 dobra 2 osoby które które nigdy nic takiego nie zrobiły :) Jednak rozsyłanie mailingu o sprzedawaniu/kupowaniu faktur uważam za skrajną głupotę, a korzystanie z usług reklamowanych w ten sposób za skrajny debilizm.

mcmagik- pracowałem kilka dobrych lat temu w przerwie wakacyjnej na stolarni gdzie z 15 pracowników 1 był zatrudniony na umowę, a reszta nie chciała i jak zostali przymuszeni do podpisania to 12 z 14 było gotowych do rezygnacji z pracy(świadczenia unijne na jakieś szkolenia dla bezrobotnych z obszarów wiejskich o ile dobrze pamiętam) , w takich sytuacjach nie dziwię się ze kupowanie faktur jest codziennością, ale to się robi po cichu.

PS. Wesołych świąt !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że sporo osób może powiedzieć o sobie to co Szlaf. Kupowanie faktur to co innego niż na przykład uwzględnianie w firmie kosztów, które były faktycznie wydawane na prywatne cele (np. paliwo, telefon), prawda?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności