Skocz do zawartości

Skrypt Ogłoszęń Mediaprosoft


twoje_forum

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie koleżanki i koledzy całkiem niedawno zakupiłem skrypt ogloszeń firmy mediaprosoft po zapoznaniu się z demo było ok panel admina zawiera wszystko co potrzeba ale jakie zdziwienie mnie spotkało po zakupie!

Po prostu wiele z tego nie działa :( ale ok rozumiem jest bład i ator to poprawi :-)

Kontakt z "autorem " można powiedzieć brak telefony wymienia często i są wyłaczone więc skontaktowałem się na gg wysyłając listę w pkt co nie działa. Autor zdeklarował się że sprawdzi to w 3 dni i cisza... czwarty cisza ....

Odradzam ten skrypt i proszę pisać osoby co są zainteresowane zakupen go to napiszę co nie działa!.

Drodzy Panstwo do Was zwracam się z zapytaniem czy ktoś jest w stanie pomóc by pogrzebać w kodzie i naprawić to co nie działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam wgrane lecz nie ma opcji by zobaczyc to jako użytkownika, nie działa wiele funkcji w PA.

Podstawowe problemy to :

1. dodawanie ogłoszeń - podczas dodawania ogłoszenia uzytkownik i gość można dodać tylko 1 fotkę
2. PA - ustawienia - ustawienia portalu -
Kod Google Analytic nie zapisuje, Kod reklamy - strona główna itp nie zapisuje nic
3. Ustawienia wyswietlania nie działają wcale tzn ilość ofert na stronie głównej np nie ma ich wcale, nie zmienia sie ilość np w box najpopularniejsze ustawienia 9 pokazuje 7 nic nie można ustawić samemu praktycznie
4. zarządzaj treścią, treść strony głównej - brak opcji dodania

Co do sprawdzenia szukałem nigdzie nie znalazłem dla tego ostrzegam potencjalnych zainteresowanych chyba że nie chcą działajacego w 100% serwisu ale jak cos jest dostepne to musi działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

pracownik allegro odpowiedział że się na tym nie zna

Trzeba było mu doradzić zmianę roboty . Co to kwa mać Ciebie obchodzi ? Ma się znać albo szukać innej roboty.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co to kwa mać Ciebie obchodzi ? Ma się znać albo szukać innej roboty.

Idziesz do sklepu - kupujesz koszulkę z 95% bawełny po czym sprawdzasz ją w swoim laboratorium i się okazuje że bawełny jest tylko 85 % - wracasz do sklepu i się upierasz że mają zwolnić pracownika bo nie wie ani nie ma możliwości zweryfikować zawartości bawełny w koszulce ?

W mojej branży jest tylko kilkadziesiąt osób w PL i nawet na myśl by mi nie przeszło że któryś z pracowników allegro powinien się na tym znać. Takie sprawy rozwiązuję bezpośrednio ze sprzedawcą. Jak się nie da to wtedy postępowanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności