Skocz do zawartości

Może W Końcu Ktoś Się Dobierze Do Doopy Korpogoogle ?


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Szykuje się ciekawa sprawa :

https://wyborcza.pl/1,75248,15826544,Jak_Google_z_pogromcy_mafii_zrobil_gangstera__Zada.html

może się uda , tym bardziej, że w podobnej sprawie :

https://www.komputerswiat.pl/nowosci/internet/2012/13/wygral-z-google-w-sadzie-wyszukiwarka-zrobila-z-niego-bandziora.aspx

PS

rozmawiałem z mecenasem Łaskim i jest zainteresowany pomocą ludzi od SEO ;) .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. obstawiam jakąś marną ugodę.. nie będziemy mieć precedensowego wyroku.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano , niestety jeszcze nie wprowadzono odpowiedzialności prawnej firmy ze wzgledu nie na jej siedzibę ale na terytorium świadczenia usługi i jak znam zycie to korpogoogle będzie "smarowało" polityków aby to rozwiązanie nie przeszło ... A kasy to oni mają w cholerę ..

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak strony nie chcą ugody - to żadnej ugody nie będzie.

Swoją drogą trzeba byłoby zerknąć w KRS skąd swoje korzenie wywodzi polski googiel. Bronią się bowiem formalnie, a nie merytorycznie. Jeśli da się udowodnić, że polski googiel jest oddziałem googla z USA to to, że oni tylko handlują reklamą nie będzie miało dla sądu żadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Google sypnie groszem.

Swojemu papudze i lobbystom którzy zaproszą na kolacje paru polityków aby zablokować projekt wprowadzenia odpowiedzialności zależnej od terytorium działania a nie od siedziby firmy ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugoda ugodą a kropla kamień drąży, może z czasem coś drgnie w sprawie G. To paranoja, że firma, która ma wpływ na sporą część naszej gospodarki jest nie do ruszenia bo zarejestrowana jest w Stanach.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szykuje się ciekawa sprawa :

Fakt :)

Mathias Dopfner, szef koncernu Axel Springer, przypuszcza frontalny atak na amerykańską firmę, która jego zdaniem całkowicie zdominowała europejski rynek usług internetowych. Przyrównuje ją do wirusa czy totalitarnego państwa. Przyznaje, że się jej boi.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności