Skocz do zawartości

Problem Z Zainstalowaniem Sterownika Do Myszki


marekleo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem z zainstalowaniem sterownika do myszki myphone MM01 , posiadam windows 7 , na innym komputerze z win xp wszystko działało pozytywnie a na tym komputerze co nie działa problem wygląda tak ze podpinam wszystko następnie wyskakuje chmurka z wiad instalowanie ster ble ble a po tym nie udało sie zainstalowac czy cuś jak wszedłem w aplet to nad tym urządzeniem jest wykrzyknik a gdy chciałem zaktualizowac to ręczenie to wyskoczyła mi wiad " sys win odnalazł oprogr ster dla tego urządzenia ale napotkał błąd podczas próby zainstalowania go" prosze o szybką pomoc z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to raczej nie to forum..

wnioskuję o kosz.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo wciśnięcie urządzenia do komputera czasem nie wystarcza :)

Jeśli nie masz sterowników na płycie to po prostu poszukaj ich po necie (np. na stronie producenta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to wrocławska firma, gdzieś tam nawet słyszałem o elementach YAMAHY czy Androidzie, ważne że polska firma ;)

W biedronce to ja bym nawet Nokii za 200 zł nie kupił ;) nawet tej najnowszej, zresztą jak telefon to tylko starsza wersja ;)

Miłego dnia

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż kupuję tylko w Polskich sklepach, to i tak wolałbym biedronkę od np. takiego lidla. W biedrze czasami można dostać jakiś jakościowo nienajgorszy produkt, ale w lidlu to najgorszy syf z mnóstwem konserwantów i w dodatku podawanym z euro palet :D

Quas Primas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to wrocławska firma,

Napis "wyprodukowano dla" i "wyprodukowano przez" określają wszytko. Ludzie często to mylą. Takie rzeczy jak myszki, słuchawki, ładowarki, wiertarki, agregaty prawotwórcze nawet byli i td biedronka kupuje w dużych polskich dystrybutorów, sami tego nie sprowadzają ale towar chiński. Opakowania ładne polskie, bo tak ich drukują w Chinach przy takiej ilości zamówień dla producenta to pikuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W biedrze czasami można dostać jakiś jakościowo nienajgorszy produkt, ale w lidlu to najgorszy syf z mnóstwem konserwantów i w dodatku podawanym z euro palet

To powiem na pocieszenie, że Biedronka jak i Lidl to są takie same dyskonty. Taki sam syf w jednym, jak i drugim sklepie.

O elektronice w dyskontach nie dyskutuję gdyz jest to syf nad syfy. :)

Oczywiście nikomu nie zabraniam kupować tam żywność jak i elektronikę. Pomyślcie czasami o swoim zdrowiu, bezpieczeństwie. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak jest to jest z dużymi brandami HP, DELL inne. Teoretycznie dając towar gorszej jakości do dyskontów działali by na szkodę brandu, zakładając że to ten sam model laptopa, telewizora, tabletu ? Nie mam pojęcia jak oni to rozwiązują. bo na kartonie nie ma nawet wzmianki o biedronce, Kiedyś paczyłem na pudło laptopa nic nie wskazywało że to jakaś inna seria. W biedronce kupiłem tylko dysk zewnętrzny Sagate 1 TB za 160 zł działa jak na razie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teoretycznie dając towar gorszej jakości do dyskontów działali by na szkodę brandu

Teoretycznie masz racje, ale wiadome jest, że tańsze urządzenia są gorsze.

W firmie mam biznesowe modele Della, na pewno nie znajdziesz takich komputerów w Biedronce. Dlaczego? Pytanie oczywiście retoryczne. Oczywiście komputery z Biedronki nadają się do przeglądania internetu, obsługi pakietów biurowych. Problem zaczyna się kiedy przestają działać. ;)

Dla mnie osobiście liczy się niezawodność działania.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności