Skocz do zawartości

Problem Z Zainstalowaniem Sterownika Do Myszki


marekleo

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi, że MyPhone to wrocławska firma, sama produkcja nie wiem gdzie w całości się odbywa ale zgodzę się z tą dystrybucją w dużych sieciach handlowych odbywa się na zupełnie innych zasadach

" Kiedyś paczyłem"

10080_515758888489005_183009151_n.jpg

Tak mi się skojarzyło choć podobnie jak prezydent gafę w piśmie urzędowym popełniłem, najlepsze iż nikt jej nie poprawił :D

Ja np nie chodzę już w żadnych Adidasach, Pumach czy innych tego typu markach (nie mówcie mi o jakości bo akurat na materiałach to ja się znam :P jak i wszelakiej maści tkaninach:P

Wszędzie Made in China, Made in Tajwan, nawet ostatnio Mercedes okazało się, iż korzysta z ich usług ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem na pocieszenie, że Biedronka jak i Lidl to są takie same dyskonty. Taki sam syf w jednym, jak i drugim sklepie.

No nie do końca tak jest, jestem osobą która zanim przeczyta co jest na awersie, obraca paczkę i sprawdza co w niej jest. W jakiej proporcji i z czego. Niedawno robiłem porównanie i w biedrze i w lidlu są głównie jakieś noname-y, gdzie w biedronce są to polskie noname-y, gdzie nie są teoretycznie takie tragiczne (nawet sobie serek biały kupiłem). Za to w lidlu jest niemiecki syf widać robiony specjalnie na polski rynek. Jakość tragiczna, w kiełbasach śladowe ilości miesą i kupa konserwantów. Najśmieszniejsze jest w obu sklepach to, że w lewiatanie jest taniej ;p

W biedronce kupiłem tylko dysk zewnętrzny Sagate 1 TB za 160 zł działa jak na razie :D

Nie ważne co jest na naklejce, jeżeli w środku jest rzeczywiście dysk seagate to bardzo dobrze trafiłeś (choć jakiś czas temu mieli podobno wadliwą serię). Może być tak, że obudowa jest seagate, a dysk powiedzmy WD. Niemniej jednak mega tanio :)

Teoretycznie masz racje, ale wiadome jest, że tańsze urządzenia są gorsze.

W firmie mam biznesowe modele Della, na pewno nie znajdziesz takich komputerów w Biedronce. Dlaczego? Pytanie oczywiście retoryczne. Oczywiście komputery z Biedronki nadają się do przeglądania internetu, obsługi pakietów biurowych. Problem zaczyna się kiedy przestają działać. ;)

Dla mnie osobiście liczy się niezawodność działania.

Nie do końca. Wszystkie laptopy i tak składają te same chińskie rączki. Dell wyróżnia się tylko bardzo dobrą gwarancją, to już nie te czasy, że IBM i Dell można było dla jakości brać w ciemno. Nie ważne od laptopta, utrata danych będzie jedynie w przypadku padu dysku, a dyski są dosłownie takie same we wszystkich laptopach - produkowane przez WD 5400 obrotów. Polecałbym podmienić je na SSD i pomyśleć nad synchronizacją danych w chmurze.

Quas Primas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności