Skocz do zawartości

Zapłata I Rozliczenie Podatku Od Adsense


Levy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak pisałem -- uwzględnianie kosztów zawsze było ryzykowne i mało kto się na to decydował. Nie wiem, czemu teraz miałoby się to jakkolwiek zmienić (przynajmniej ja o tym nic nie słyszałem). Nikomu bym nie polecał wliczania kosztów prowadzenia strony bez zarejestrowanej działalności gospodarczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Byłem w US zapytać się jak to jest z kosztami. Pani w okienku powiedziała, że jeśli mam faktury na wydatki związane z prowadzeniem serwisu na którym zarabiałem mogę to śmiało odliczyć od przychodu i nikt się nie będzie czepiał dopóki mam dokumenty na potwierdzenie. Jeśli nie masz faktur to walisz w dzierżawę i od całości płacisz 18% (chyba, że miałeś decyzję w tamtym roku, że możesz płacić podatek 8,5%).

Chyba, że zarobiłeś na AdSense 50 tys. w 2014 i nie masz żadnych innych źródeł dochodu to wtedy Urząd Skarbowy pewnie zechce Cię bliżej poznać ;)

Kompletne i aktualne informacje jak złożyć wypowiedzenie umowy OC u Twojego ubezpieczyciela w 2015 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności