Skocz do zawartości

Festiwal Seo 2014 Katowice


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To my będziemy dokumentować Beera :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, up

ale nie będziecie się z Beer'em bawić w chowanego?? :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zrobie własne dożynki na Kaszubach - miejsca jest w sumie na jakie 15 osób ale blisko są agrokwatery ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA niestety nie mogę być ale jak by ktoś na tym festiwalu zaśpiewał moją piosenkę i o mnie wspomniał był bym wdzięczny :

"kiedym jo se pręt szlifowoł, słonko świciło

przysło ku mnie z precelkami dziewce jak miło

nazbirałam precli grom

choćze Jasiu to Ci dom

dom ci linecków z anchorem

BO JO CIE KOCHOM , BO JO CIE KOCHOM ..."

itd . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


JA niestety nie mogę być

Kuźwa jaka strata dla całego świata SEO. Jak byś był to bym przyjechał. A tak to mi się nie chce :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


przetłumaczysz na Polski

Tak w skrócie jest to refren streszczający najbliżyszą videoporadę Matta Cuttsa na JołTubie...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blake, przyjedź.. to doda Ci do lansu +pierdyliard :P

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś był to bym przyjechał.

Bliżej mam do Ciebie i widoki ładniejsze ...jak w %% jesteś tak mocny jak w gadaniu możemy się spotkać i zrobić mini festiwal :D

Kuźwa jaka strata dla całego świata SEO

świat to nie tylko seo ;P

edit:

czaisz Blejkuś naszą imprę : ja Ci się żalę że za gaźnik muszę dać 1,2 k a Ty mi płaczesz w rękaw że netmisja nie przynosi zysków jak kiedyś i puszczasz kawałek:

akcentując "ona ma siłę , nie wiesz jak wielką" :D. Jak by co to wiesz .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak w %% jesteś tak mocny jak w gadaniu możemy się spotkać i zrobić mini festiwal :D

Ojjj ;) Nie ryzykuj :D


a Ty mi płaczesz w rękaw że netmisja nie przynosi zysków

Wielka strata dla społeczności SEO... Netmisja ledwo dyszy...


Otrzeć się o śmietankę seo

Powiem Ci tak - na afterparty po semcampie było kilku takich, którzy chcieliby żebyś się o ich "śmietankę" ocierał. Zastanawiałem się wtedy czy to jest kuźwa jakieś afterparty w klubie gejowskim czy ta branża przyciąga takie istoty. Do teraz nie wiem...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności