Skocz do zawartości

Festiwal Seo 2014 Katowice


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

na afterparty po semcampie było kilku takich, którzy chcieliby żebyś się o ich "śmietankę" ocierał

Byłem na ostatnim semcapie, ale nie otarłem się o śmietankę gdyż nie byłem na after. Do dziś nie wiem czy dobrze zrobiłem.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Byłem na ostatnim semcapie

Ja też, ale wytrzymałem 20 minut


ale nie otarłem się o śmietankę gdyż nie byłem na after

To po kiego uja tam byłeś?


Do dziś nie wiem czy dobrze zrobiłem

A to zależy, w zależności od tego jest...

https://youtu.be/YM4oTH_IIDU?t=7s

Czy lubi Pan "śmietankę" zlizywać, czy oglądać.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po kiego uja tam byłeś?

Bardzo przepraszam, że wprowadziłem cię w błąd. Mogę jedynie wytłumaczyć to wiekiem i sklerozą postępującą.

Przypomniałem sobie właśnie, że Xann we własnej osobie przeszedł koło mnie i ten kolo od hongoutów (nazwiska nie pomnę). Jednak otarłem się. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


że Xann we własnej osobie przeszedł koło mnie

No to rzeczywiście rozumiem, jak byś na after poszedł to by było za dużo wrażeń jak na jeden dzień. Na szczęście Xann siedział po drugiej stronie auli i nie dostąpiłem tego zaszczytu "otarcia się", więc mogłem pić do rana.


ten kolo od hongoutów

A kojarzę go... wina rozdawał, ale też nie miał jak się "otrzeć" ani nie miałem okazji winka zarobić bo siedziałem na samym końcu auli, więc nawet jak bym się głośno darł z końca sali to pewnie i tak by nie usłyszał (pewnie w pierwszych rzędach siedzieli podstawione osobniki, które znały odpowiedzi na pytania konkursowe i najszybciej krzyczeli). Tak czy inaczej po rozdaniu win i zapowiedzi, że będzie tłumaczył z angielskiego na polski orędzia szanownego Matta wyszedłem...Czyli w sumie jedyne co widziałem to "rozdanie win" na tym całym semcampie (chociaż wpłaconej stówki nie żałuję, bo przynajmniej poszła na szczytny cel a nie do kieszeni prelegowanych). A po drugie myślę, że to "rozdanie" chyba i tak było najlepszą częścią tej szopki (chyba, że jeszcze ktoś coś rozdawał? Jakieś długopisy, smycze?)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kojarzę go... wina rozdawał, ale

Nie.

Tego miałem na myśli. https://i1.ytimg.com/vi/mfH6lExZvmQ/hqdefault.jpg

Ten co wina rozdawał był w białej czapce , robił lokowanie produktu i rzucał piłeczkami.

Ja też nie dotrwałem do końca, obowiàzki wzywały także nie wiem czy były smycze i długopisy. Może w Katowicach trafi się jakiś długopis z logiem lub podkoszulka.

W Warszawie ledwo co do kawy się dopchałem, ale nie warto było. :(

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, chciałbym żebyście byli obaj. Mógłbym liczyć na obiektywną, nie przesłodzoną, bez śmietanki i cukru relację ;)

P.S. Kiepska kawa może sfrustrować i wkurzyć więc ryzyko spore.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


afterparty w klubie gejowskim czy ta branża przyciąga takie istoty

Chyba w branży takich osób {nie ma|jest mało}, ale nie oszukujmy się na semcampie osób typowo z branży było może kilkanaście. Dlatego też wytrzymałem z 20 min :)

Przyjemniej było zjeść dobry obiad w knajpie, raczyś się litewskim piwkiem i pogadać z kilkoma {ciekawymi osobami|osobami które miały coś do powiedzenia}.

Generalnie, dobrze że wejściówki szły na szczytny cel i piwko było zimne, bo inaczej wyjazd mógłby zaliczyć do nieudanych ;)


ale nie otarłem się o śmietankę gdyż nie byłem na after. Do dziś nie wiem czy dobrze zrobiłem.

SzlafRock... to zabrzmiało co najmniej dwuznacznie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym liczyć na obiektywną, nie przesłodzoną, bez śmietanki i cukru relację ;)

Nie no sorry, ale nie wytrzymałbym pewnie dłużej niż 30 min i wyciągaliby mnie na picie :D Jakoś tak nie lubię czasu marnować na nic nie wnoszące pogadanki. Za to na prawdziwe spotkanie z tylko praktycznymi informacjami co robić i jak będziecie mogli przyjechać mam nadzieję jeszcze w tym roku jak dojdzie to do skutku i na pewno nie będzie tam nikogo w białym kapeluszu :) Ale póki co nie będę nic więcej zdradzał.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkanko, afterek, spijanie śmietanki, ocieranie się.. normalnie gender party.. :D

Już chyba wolę męskie dożynki Beer'a ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SemCamp w Warszawie był wydarzeniem udanym z bardzo ciekawymi prezentacjami oczywiście dla osób które siedzą w temacie dla pozostałych mogło być nudno z powodów tego że nie rozumieli o czym się mówi, polecat tutaj obiektywną relacje z przebiegu całego wydarzenia łącznie z fotkami z afterka https://www.wydra.waw.pl/blog/podsumowanie-jubileuszowego-15-semcamp-u-w-warszawie/

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po godzinie 21:00 rozpocznie się after.

Gdy czytam co się tam może wydarzyć na myśl przyszedł mi obrazek ze sklepu na Bielanach Wrocławskich.

Festiwal SEO 2014:

69525c7d5d22bc8dmed.jpg

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jestem z tych co nie dopuszczają do sytuacji "ciążowych" z facetami. Ale rozumiem, że ktoś może mieć inne preferencje ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa.. zdjęcie z zabaw Beer'a w chowanego i cytat Xann'a "wchodź śmiało.."

frekwencja palikociarni gwarantowana ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności