Skocz do zawartości

Twój Najstarszy Wpis W Katalogu?


Nikonem

Rekomendowane odpowiedzi

Robię trochę porządków na zapleczu. Natrafiłem na starego linka do mojej strony w katalogu - wpis istnieje od 5 marca 2008 roku. Pamiętam, że dodawałem wtedy do wszystkich katalogów ten sam wpis i tytuł czyli anchor. Jedno i drugie było do bani bo nikt takiej frazy w ogóle nie szukał :D

Dodawałem do nie więcej niż 30 dziennie (jak miałem czas). Tekst napisałem w Word i dawałem kopiuj/wklej w formularze. PiO czytałem ale nie byłem zarejestrowany. Pracowałem na laptopie Compaq, który miał mniej ramu niż mój S4 :)

Jakie macie najstarsze wspomnienia z katalogowaniem?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wpisy w zgredzie - sierpień 2006 :) Opis z palca, dodany chyba na jakimś stacjonarnym AMD :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy katalog istnieje od października 2007r. - ale leży sobie odłogiem i nie przyjmuje wpisów od 5 lat (dodanych ponad 4,5k stron). :P

A co do moich pierwszych wpisów - próbowałem oprogramowaniem znanego tutaj specjalisty od sieci neuronowych - było to gdzieś w styczniu-lutym 2007r. - ale raczej wpisów ze świecą szukać, bo skuteczność programu była nikła, a program opierał się na Qlwebach. :P

Dla zainteresowanych ;)

https://www.forum.legalne.info.pl/katalogowanie-stron-internetowych-qlweb-t13197.html/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wiekiem człowiek się robi wybredniejszy :P . Co do katalogowania to pierwsze wpisy dodawałem w '97 roku jak stawiałem stronki pod PP ero ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ktoś wchodził na te Wasze strony internetowe w '99 roku? Pierwszy komputer dostałem w '00 roku i nie myślałem, że można w nim założyć coś takiego jak internet. Dopiero 2 lata później dowiedziałem się, że jest coś takiego jak 56 kbps i modem telefoniczny.

Możecie być piękni na swoim weselu. Wystarczy makijaż ślubny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat z cyklu "kto ma dłuższego"?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ktoś wchodził na te Wasze strony internetowe w '99 roku?

'97-'99 średnia odwiedzalność stronek z PP ero to 40 K UU/mies a CTR banerów w granicach 60% , niektóre firmy płaciły (przy ograniczeniach) 0.8 $ za klik ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że nadal działa tu "stara gwardia". Moja pierwsza zarejestrowana domena jest z 2001 roku. Wcześniej się jeszcze korzystało z prv.pl, czy też darmowych hostingów typu free.com.pl (ktoś to jeszcze pamięta?!). W tamtym czasie "naturalne pozycjonowanie" polegało na dodawaniu do wszelakich spisów/katalogów firm na portalach, ponieważ jeszcze wtedy dawało to spory ruch. Mało z tego przetrwało, ale część wpisów jest tak datowana, w tym wpisy z DMOZa.

P.S. Już wtedy ciężko było znaleźć krótką, sensowną domenę z mojej branży :)

When you dream, there are no rules - people can fly, anything can happen.

Blog o modzie męskiej - emodini.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności