Skocz do zawartości

Fiverr.com Rozliczenie Importu Usług - Można Wrzucić W Koszta?


tomek_25

Rekomendowane odpowiedzi

hejo :)

nazbierało mi się trochę zakupionych usług w ramach fiverra- mam pytanie czy ktoś na forum rozlicza sobie wydatki z portalu fiverr?

najważniejsze dla mnie bym mógł wystawić fakturę wewnętrzna jest poznać dane firmy

może ma ktoś dane firmy reprezentującej fiverr?

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zrobiłem screena z potwierdzeniem zakupu i razem z wydrukiem płatności paypala dałem księgowemu. Nie wiem jak on to rozlicza, ale jakoś rozlicza.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można na tym portalu znaleźć osoby mówiące po polsku? jeśli tak, jak się ich szuka?

Z góry dzięki za odpowiedź.

G.

Piękne i lśniące włosy sprawiają, że czujesz się młodo! Sprawdź na portalu KOBIECO.PL  jak poderwać chłopaka sprawdzonymi sposobami! Towarzystwo budownictwa społecznego TBS to krok ku lepszej przyszłości... Czy długi to także jeden z Twoich problemów? sprawdź jak szybko wyjść ze spirali zadłużenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności