Skocz do zawartości

[Prywata] Laptop - Zakup


msiedlecky

Rekomendowane odpowiedzi

No i teraz autor tematu ma trudniejszy wybór niż wcześniej :)

Ze swojej strony mogę polecić ogólnie lapki firmy DELL i Toshiba Satellite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę polecić HP Pavilion używam ponad dwa lata i świetnie się sprawuje. Kiedyś używałem tylko Asusy, ale po ostatnim K52D zmieniłem zdanie co tańszych laptopów do tej firmy. Jeśli myślisz nad Asusem, to raczej będziesz zadowolony, , tylko kup model z wyższej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy poleca coś innego ;)

@okazwłoka - dobre podsumowanie ;)

@teh42eem00 - Budżet bez ograniczeń ale bez kosmosu.

@Mikaru - HP Pavilion ja nie polecam. Dwie 17nastki na intelu po dluzszym czasie tak sie grzały, że szkoda gadać. 15nastka na amd umarła 2 miesiące po gwarancji. Jedna 15' mało używana taśma od ekranu szfankuje + ram na niebiesko od czasu do czasu. Hp dobre lapki robi bo nie bylo z nimi nigdy wiekszych problemów, ale seria pavilion im sie nie udała.

Najgorsze jest to, że nie ma punktu zaczepu, budzet nie blokuje, wydajność pod zakladana prace (internet) nie musi być powalajaca. Praktycznie solidność i wygląd są jakims punktem zaczepu ale jak widać ile osób tyle opinii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Mikaru - HP Pavilion ja nie polecam. Dwie 17nastki na intelu po dluzszym czasie tak sie grzały, że szkoda gadać. 15nastka na amd umarła 2 miesiące po gwarancji. Jedna 15' mało używana taśma od ekranu szfankuje
Również nie polecam, mój również się grzał i też problem z ekranem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności