Skocz do zawartości

Tworzenie ofert dla ludzi potrzebujacych pomocy!


WebmasteruS

Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna na tym myslalem, ale jak dzis przyjade to na stronie zamierzam pozycjonowac strony ludzi potrzebujacyh pomocy, chorych za darmo. Mam kontakt z firmami tworzacymin strony bo sie tym nie zajmuje tylko pozycjonuje . Czemu do tej pory nikt nie umiescic takiej oferty zadna firma !

Witam panstwa ta oferta jest stworzona dla ludzi potrzebujacych pomocy , chorych ktorzy nie maja srodkow na stworzenie strony i wybicie jej na wyszukiwarce. Zapewniam hosting i adres strony bedzie na mojej domene bede tworzyl subdomene a sponsor bedzie ta firma co stworzyla strone. Bede wy bieral oferty. Wszyscy mogli o was zapomniec, ale znowu zastniecie. Bedzie tam podane o chorobie, zeskanowane orzeczenie itp. kto bedzie chcial moze wplacic jakis grosz. Szczerze to watpie zeby ludzie wplacali... sa za bardzo pazerni :D!:D!!! tak jak ide loudzie leza na chodnikach w katowicach duzo w nocy prosza o jedzenie strasze kobiety , zawsze tam jakis grosz :)! a ludzie ? Co za Polska ! Co za ludzie bez serca. OD dawna chce zeby byla wojna, gdyz ludzie siebie szanowali jak w potrzebie dzielili sie kromka chleba . A teraz pozapominali tylko strasi loudzie schorowani pamietaja.

Boli mnie to, ale co taki bogacz staruszka stoi przechodzi, i jescze z pogarda na nia spojrzy. Szczerze to zabilbym takiego straszlem z nogi :)!:)

Poczuj sie swobodnie w swoim domu wybierz rolety warszawa dla wiekszego komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WebmasteruS nie mniej do mnie żalu - ale chyba coś ci się poprzestawiało!.

Pozycjonować strony ludzi potrzebujących !!???.

I co 8-letnia Hania zbiera na operację przeszczepu szpiku i była dotychczas na 7 pozycji w Google pod hasłem pomoc chorym (i faktycznie zdarzyło się, że ktoś wpłacił) - ponieważ wypozycjonujesz Edka, który potrzebuje na leki, oraz walczącą ze śmiercią Edytę - Hania spadnie i niegdy nie uzbiera oczekwianej sumy. Choroba to nie wyścig, jedna smietelna choroba nie powinna być przeciwstawiana drugiej.

Po za tym wiadomo - ten ma lepszą pozycję kto ma więcej pieniędzy, więc i tak TOP10 może okazac się, że należy do najmniej potrzebujących.

Moim zdaniem pomysł jest Chory. To dobrze, że myślisz, żeby coś z tym zrobić - ale nie tedy droga :-(

Korzystając z okazji - wypowiem się nieco kontrowersyjne n/t akcji Pajacyk - jak dla mnie lekko bezsensownej - kilkanie w Banery za kilka groszy !?!?. gdzie po prostu kilka wilekich korporacji daje malutkie "ochłapy". Chętnie zastapił bym taka akcję bardziej profesjonalną. Np Fundacja dostawała by pomoc w postaci wyświetleń banerów na różnych stronach - sam mógłbym oddac nawet 5-10% moich wyświetleń (!). A następnie sprzedawała by te raklamy w profesjonalnych pakietach jak np.: adnet.

Reklamodowaca korzystając z takiej oferty nie musiałby "okazywac łaski" rzucając "ochłapy". Po prostu przy zbliżonych cenach mógłby kierowac się "dobrym sercem" równocześnie" coś za to dostając.

Tak samo tematyka opisana przez WebmasteruS'a - to nie takie (za przeproszeniem) bzdury które opsiał - a potrzebna jest profesjonalna praca ze stworzeniem portalu, systemu sprawdzania wiarygodności, forum, systemem prezentacji i wymiany informacji i oczywiście wtedy wystarczy dac cynk na forum w sprawie pozycjonowania a z pewnością znajdzie się tyle liknów, że .... ho ho :-).

Pracowałem wiele lat po drugiej stronie (dział marketingu) i wiem po porsotu jak to wygląda od strony "dającego" - nawet jezeli chce i może - musi być to wszystko zrobione porządnie. Np.: Pani z fundacji Itaka nie poprosiła o pieniędze a o gadgety na loterię fantową - ponieważ rzeczy które miałem w mag. marketingowym były lepsze od koszulek i czpeczek (te też były) loteria się udała. w zwiazku z oferowaną pomocą mogliśmy wywiesić nasz baner na imprezie (zrezygnowałem). A po 2 tygodniach przyszło podziękowanie. Pani w fundacji ROZUMIAŁA swoją pracę :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pozycjonowanie stron zachecajacych do pomocy potrzebyjacym jest ok. Ale nie moze byc to glowna forma promocji w internecie bo jak Mrtn napisal maly skok google i lecimy..

Sam, z kilkoma osobami z forum przymierzam sie do wiekszej akcji pomocy chorym. Napewno o niej uslyszycie juz 1 czerwca, i bede prosil Was przy tym o pomoc.

I nie skupie sie na pozycjonowaniu (co bedzie poboczna forma promocji) ale bede reklamowal popprzez AdWords, reklamy graficzne (bannery, buttony) itp.

Pozdrawiam

Absurd, nonsens i hipokryzja.

Mój blog o SEO / SEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności