Skocz do zawartości

[Zlecę] Opisy Do Katalogów


wedrowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Zlecę opisy do katalogów, unikalne i na poziomie - katalogi płatne moderowane typu gazeta, WP itp.

Długość opisów średnio ~750 znaków.

Wymagana FV / rachunek - nie ma możliwości innej formy rozliczenia.

Wymagany czas realizacj - 2-3 dni robocze od przesłania zlecenia. Ilość - do ustalenia, w zależności od mocy przerobowych. Na dzień dzisiejszy mogę zlecić 300 opisów "na teraz", dochodzi kilkadziesiąt tygodniowo.

Płatność - po wykonaniu zlecenia (zaczynamy od mniejszych ilości, płatność może być np. po paczce pierwszych 10 20 czy 50 opisów).

Nastawiam się na długą współpracę, nie chcę więcej czasu poświęcać na sprawdzanie tekstów niż trwa ich napisanie - znalezienie duplikatu, teksty przerobione czy zrobione "na odwal się" = koniec współpracy. Opisy do wykorzystania wyłącznie przeze mnie.

Poproszę o oferty z ceną za 1K znaków ze spacjami na kontakt@wedrowiec.net

Dane firmy:

Wędrowiec Piotr Świercz

ul. Rudnickiego 10/52

01-858 Warszawa

NIP: 5422708758

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności