Skocz do zawartości

"siedziba szatana" ktoś juz próbuje zrobić na tym kase:/


lolki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie chcę nikogo bezpodstawnie objeżdżać, ale jeżeli to jest ta firma, o której myślę i której speców miałem okazję poznać rok temu, to brak mi słów B) A może napiszemy do ministra i zakończą ich działalność raz dwa :D

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ktoś z forum?

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenująca forma promocji, najgorsze jest to że skuteczna

jaka skuteczność gdzie ? power link wystarcza im na te fraze i nic więcej, po prostu podłączyli się ale na silniejsze frazy to są za ciency

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant - szary człek dla którego Google to czarna magia i który uważał że nie można mieć jakiekogolwiek wpływu na wyniki (a są tacy, są) wpisze w G "siedzibe ..." o której wyczytał w GW i pomyśli: "kurde, oni potrafią, ja też chce*"

*znaczy nie że on chce umieć, tylko jego strona chce być :D

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już się nadaje pod masowy spamreport.

Wyobraźcie sobie, że teraz nagle wszyscy zechcą się tak promować.

Nagle wpiszesz z lekka mniej popularne hasło i 3 pierwsze wyniki to firmy "pozycjonerskie".

Tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciętny kowalski nie rozpozna trudnych od tych mniejtrudnych fraz

Tylko że w ten sposób będzie rosła liczba przeciętnych kowalski zrobionych w bambuko przez "miszczów SEO" ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności