Skocz do zawartości

"siedziba szatana" ktoś juz próbuje zrobić na tym kase:/


lolki

Rekomendowane odpowiedzi

To już się nadaje pod masowy spamreport.

Wyobraźcie sobie, że teraz nagle wszyscy zechcą się tak promować.

Sluszna uwaga Sir Nimek - dla mnie spamem jest tylko jedno - wciskanie czegos w miejscu gdzie byc nie powinno - podchodza pod to niechciane maile i niechciane stronki w serpach rowniez ;);)

Ale nie wchodzmy w tematy definicji spamu bo to bez sensu ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nimek i Intru spokojnie chłopaki bo akurat w tym konkretnym przypadku reprezentujecie "filozofie Kalego" ;)

Postawcie się na miejscu O. dyrektora ślącego spamraporty i inne takie ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

przepraszam, ze odkopuję taki stary temat, ale właśnie w podobnym czasie my (ja i ekipa) ze swoim forum przescigalismy tych pseudo pozycjonerow aby ich osmieszyc i nawet sie to udalo. szkoda mi takich pseudo firm i nabranych przez nie klientów :)

Link in Bio na Bloggerze - przykład wykorzystania platformy Blogger / Blogspot nie tylko jako bloga, ale również prostego portfolio / wizytówki / listy linków / zaślepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ludki.

Każdy ma prawo pozycjonować pod co chce.

Oczywiście zgadzam się z Wami, że klienci mogą pomyśleć, że są dobrzy i nadziać się na ładne kwiatki. Nie możemy, jednak nikomu zabraniać czy wyznaczać fraz do pozycjonowania.

Niektórzy pozycjonują się pod "pozycjonowanie" inni pod "reklama internetowa". Którzy są lepsi, hmm? Czy pod "pozycjonowanie" kryją się sami pseudo-pozycjonerzy? A może pod "reklama" czy "reklama internetowa"?

Nie nam to oceniać. Pomysł z siedzibą szatana uważam za b. ciekawy.

Pokażcie, że potraficie więcej / lepiej. Przestańcie gadać, działajcie.

Case study jak pozyskać więcej leadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeden... chodziło mi głównie o udowodnienie tego sobie.

Przecież nikt tu nie będzie zdradzał swoich fraz.

Poprostu wiecie, że jesteście lepsi i tyle.

Udowodnijcie sobie.

Metodą jest wzmocnienie siebie, a nie ciągnięcie innych w dół.

Case study jak pozyskać więcej leadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu nie rozumiem, co miałbym udowadniać sobie. Mnie to nie kręci. Jak udowodnię, że jestem lepszy, to tym samym udowodnię, że inni są słabsi. A co to za frajda wygrać ze słabszymi?

Każdy robi swoje, a jak chce błysnąć i się pokazać to bierze się za takie akcje. Kiedyś to służyło czemu innemu, teraz wyłącznie takim gierkom. Niech ci co chcą, to się w to bawią, czołówka jest już dwa kroki do przodu.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cashmajster chodzilo raczej o to, ze firma rozglaszajaca swoja wielkosc poprzez osiagniecia na frazach ktore zamykaja sie w kilkunastu tysiacach wynikow (nawet nie kilkuset) albo ma dobre poczucie humoru albo lubie zeby sie z niej podsmiewano :) nikt im nie zabronil sie na to pozycjonowac, ale zeby sie tak o tym rozglaszac :> ? i tak w tej chwili ich tam juz nie ma :) a przynajmniej nie widze na pierwszej stronie.

@jamesisko, jak widzisz odgrzebalem dosc stary temat, pozycjonowanie odbywalo sie dawno a mnie wczesniej na tym forum nie bylo abym mogl o tym pogadac :P

@Yeden 'ekipa' w sensie - ludzie ktorzy administruja forum, na siedzibie szatana wyplowa 2 pozyje ;) a 'pseudo pozycjonerzy' to ta firma ktorej juz nie widac w wynikach pierwszej strony, ogladalem za co im ludzie placili i jak to sie ma chociazby do trendow google czy tego co ludzie mogli wpisac w szukajkach stwirdzilem ze nabierali klientow i wyciagali od nich kase :P

Link in Bio na Bloggerze - przykład wykorzystania platformy Blogger / Blogspot nie tylko jako bloga, ale również prostego portfolio / wizytówki / listy linków / zaślepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności