Skocz do zawartości

"siedziba szatana" ktoś juz próbuje zrobić na tym kase:/


lolki

Rekomendowane odpowiedzi

Yeden, możesz nie rozumieć.

Poprostu zdaje mi się, że niektórzy muszą się dowartościowywać- poniżając innych.

Po co kogoś wyśmiewać? Jesteś lepszy- udowodnij to (sobie)!

Wiele osób było wyśmiewanych za pozycjonowanie się na frazę "pozycjonowanie". Niektórym nie odpowiada taki target, a niektórzy chcą tylko zademonstrować swoje siły. Czy złe jest, że znalazłem frazę, której target jest taki sam, jest tyle samo zapytań, a konkurencja o 50% niższa?

Pchamy się tam gdzie jest konkurencja czy gdzie zarobimy?

Case study jak pozyskać więcej leadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
[...]

Wiele osób było wyśmiewanych za pozycjonowanie się na frazę "pozycjonowanie". Niektórym nie odpowiada taki target, a niektórzy chcą tylko zademonstrować swoje siły. Czy złe jest, że znalazłem frazę, której target jest taki sam, jest tyle samo zapytań, a konkurencja o 50% niższa?

Pchamy się tam gdzie jest konkurencja czy gdzie zarobimy?

Byłam gorącą zwolenniczką "pchania" się na "pozycjonowanie" i nikt mi nie potrafił wmówić, że to niekoniecznie efektywne. Teraz jestem ciut mądrzejsza i nie tracę na to czasu. Choć, uczciwie przyznaję, nie byłam nigdy w top5, być może tam właśnie jest eldorado. Ale po co się kopać z koniem jeśli można go ominąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cashmajster piszesz o dowartosciowywaniu sie na ponizaniu innych a sam masz w stopce link do kononowicza :D to juz cos innego :> ?

udowadnianie sobie ze jest sie lepszym mozna robic na frazy bardziej ambitne, chodzilo bardziej o to o czym sie trabi otatnio na forach i troche sie dziwie (troche, bo coraz mniej mnie juz dziwi), ze poruszane jest to dopiero teraz a chodzi o przeklamane oferty pseudopozycjonerow, rozmawia sie o tych z allegro, o spamerach a broni takich jak ci co tutaj probowali ponaciagac ludzi :> ?

szkoda, ze nie moge sobie przypomniec adresu tej strony to bys sobie poczytal na co oni ludzi pozycjonuja...

Link in Bio na Bloggerze - przykład wykorzystania platformy Blogger / Blogspot nie tylko jako bloga, ale również prostego portfolio / wizytówki / listy linków / zaślepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w porządku.

Link jest do "Kononowicza", racja, przeczytaj jednak treść na stronie.

Czy rzeczywiście próbuję go poniżyć? Hmm... poruszona jest tam pewna kwestia odnośnie tego, że jest to chory człowiek.

Może kiedyś zawalczę pod "pozycjonowanie", ale z moich obecnych założeń- nie będę szukał przez to klientów na pozycjonowanie.

No właśnie, szkoda, że ta strona nie działa. Może spędziłbym kilka godzin przeglądając te frazy. Masz rację. Wolę efektywniej spędzić czas.

Pozdrawiam

Daniel Rydel

Case study jak pozyskać więcej leadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności