Skocz do zawartości

Dokąd To Wszystko Zmierza?


blake

Rekomendowane odpowiedzi


jeszcze parę lat i normalni ludzie będą musieli zejść do podziemia ...

Zadziwiające jest jakie wpływy polityczno-medialne uzyskała ta relatywnie niewielka grupa. Oczywiście do spółki ze swoimi lewicowymi kompanami.

W Polsce chyba nie jest jeszcze tak źle:

Przewodniczący Komisji Europejskiej Jose Manuel Barroso miał w najbliższą sobotę otrzymać tytuł doktora honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego. W ostatniej chwili uroczystość została jednak odwołana. Część profesorów uznała, że jako lewicowiec i zwolennik genderyzmu jest niegodny.

https://natemat.pl/101215,barosso-nie-dostanie-tytulu-doktora-honoris-causa-uniwersytetu-jagiellonskiego-bo-profesorowie-uznali-ze-promuje-gender

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak łatwo wypromować osobę o tym dowiedziała cała Europa. Nazwisko też specjalne, wcale nie mówię o kiełbasie.

Marketing najwyższych lotów. ;)

Powyżej mój cytat z wczoraj, a dziś komentarz Thomasa Neuwirtha vel Conchita Wurst.

Conchita Wurst to po prostu wizerunek sceniczny dwudziestopięcioletniego Thomasa Neuwirtha. Wizerunek lepszy albo gorszy, kwestia gustu. Przecież nikt nie kazał nam wczoraj na niego głosować, ale jeśli piszemy „chłop czy baba?”, to powinniśmy tak samo reagować na analogiczne zjawiska artystyczne, chociażby legendarny japoński teatr kabuki czy teatr elżbietański. Nie mówiąc o „Grażynie” Adama Mickiewicza. Wszystkim internetowym komentatorom chętnie zadałbym pytanie: czy aktorzy, grający przeciwną płeć to ich zdaniem „chłopy czy baby”?

Od dwóch dni cała Polska pisze o „kobiecie z brodą”, mimo że ta broda nie ma nic wspólnego z kobietą. Thomas Neuwirth, jak każda drag queen, jest mężczyzną, który wyłącznie kreują pewną postać. Nazywanie go kobietą, to tak jakby osobę, która wciela się w maskotkę klubową Toronto Raports (zespół koszykarski grający w NBA) nazywać dinozaurem. I zupełnie na poważnie pytać paleontologów, czy to oznacza, że te zwierzęta nie wyginęły.

Tak jak pisałem wcześniej (patrz na mój cytat z wczoraj) zrobiono sobie przysłowiowe jaja. :)

Nazwa Wurst ma jeszcze jedno znaczenie w języku niemieckim, nie tylko kiełbasa. :D

PS. Ogólnie nie oglądam takich widowisk jak Eurowizja, uważam to za shit. Współczuję i nie rozumiem tych osób co się katują przed telewizorami. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizerunek sceniczny, scenicznym wizerunkiem , natomiast ważniejsza jest decyzja (ocena merytoryczna) "jury" i wszelkiego rodzaju oceniaczy różnych konkursów począwszy od Oskarów poprzez Nobla a skończywszy na tym euroszajsie. Tego rodzaju "konkursy" już dawno przestały być oparte na "vox populi" a są po prostu wynikową "zapotrzebowania chwili" .

Przykłady :

Nobel dla Wałęsy

Wybór Polaka na papieża

Oskar dla kowboi homików

...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tego rodzaju "konkursy" już dawno przestały być oparte na "vox populi" a są po prostu wynikową "zapotrzebowania chwili"

Dlatego nie należy się ekscytować zjawiskami, które nam wciskają. Wszystko jest zmanipulowane począwszy od skoków narciarskich a skończywszy na rozdaniu oskarów. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dlatego nie należy się ekscytować zjawiskami,

Ekscytować nie, ale godzić się z takimi sytuacjami również nie. obecne społeczeństwa cechuje coraz większy syndrom "owieczek prowadzonych na rzeź" godzących się z zalewem gówna i wciskanej nienormalności.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - marna, tandetna prowokacja a Wy się dajecie tak łatwo wyprowadzić z równowagi. Przecież to jest celowe działanie pejsatych mające na celu podzielenie społeczeństwa gojów, skłucenie i ich ogłupienie. Identyczna sytuacja z warsaw shore - jak myślicie - kto za tym stoi, żeby promować prostactwo i głupotę wśród młodzieży ? https://www.zbawienie.com/media

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupim narodem najłatwiej rządzić ;) a dzieci, tfu nastoletnia kasta ;) jest siłą i potęga, czy może potęgom... w rurkach ;)

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale godzić się z takimi sytuacjami również nie

Można nie włączać telewizora, nie oglądać śmieci. Ja tak robię, dziś jestem zdrowszy. ;)

PS. Oglądam tylko wiadomości TVN24 :D

Dla pocieszenia dodam, że 97% społeczeństwa dało się nabrać na to "widowisko". ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Głupim narodem najłatwiej rządzić

gó**o zawsze płynie z prądem ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


natomiast ważniejsza jest decyzja (ocena merytoryczna) "jury" i wszelkiego rodzaju oceniaczy

No właśnie, tu jak na dłoni widać, że publiczność miała zupełnie odmienne zdanie. To czysta polityka, a nie marketing. Tresura poprawnością polityczną ;)



Można nie włączać telewizora, nie oglądać śmieci.

Niestety popełniłem ten błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można nie włączać telewizora, nie oglądać śmieci.

Włączanie/nie włączanie nie ma nic do rzeczy - ważne jest czy się na to nie godzimy czy milcząco przyzwalamy na te coraz większe gó**o nas zalewające i nie chodzi tylko o TV ale o wszystkie dziedziny życia ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsilność rodzi frustrację, co można zrobić ? Nic nie można zrobić więc po co się przejmować ? :)

Ważne jest wiedzieć, kim się jest, szanować swoją historię i uczyć swoje dzieci, aby również wiedziały kim są i jakie wartości są w życiu najważniejsze

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne jest czy się na to nie godzimy czy milcząco przyzwalamy na te coraz większe gó**o nas zalewające

Możesz to zmienić jest q temu okazja, wybory do europarlamentu. Rozbij eurokomunę od środka, kandyduj a będę na Ciebie głosował. Masz mój głos. ;)

Ja będę w tym czasie robił kasę olewając konczity i inne tego typu. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto odróżnić świat mediów od Świata realnego. Ile znasz "innych" z własnego otoczenia? Ja przez całe życie spotkałem dwóch homo (przynajmniej tak się przyznawali) a przeglądając tv czy net można pomyśleć, że jest ich dużo więcej.

Za parę lat pewnie będą promować jeszcze dziwniejsze "preferencje" tylko po to byśmy oglądali reklamę w przerwach.

Świat realny ma się całkiem dobrze :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności